Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt ez az anime...

Melyik volt ez az anime sorozat? ( hatalmas robotszerű lényeket, egyenként 1 ember irányít, aki érzi is a robot fájdalmait)

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt hallottam erről az animéről, és láttam 1-2 jelenetet, de nem emlékszem a címre, és most kíváncsi lennék, hogy melyik volt az.


Nem a Tűzgyűrű c. filmre gondolok, de kicsit hasonlít, mert ugyan úgy hatalmas robotok, talán mintha nem is teljesen lettek volna robotok, mindegyiket egy ember irányít, és ez az ember ugyan úgy érzi azokat a fájdalmakat amik a hatalmas lényt érik. Kb csak ennyire emlékszem, talán nem sok ilyen anime volt, és valaki emlékszik rá hogy mi ez.

A címe talán mintha E betűvel kezdődött volna és 1 szó volt , de nem mernék fogadni erre.


Köszönöm



2014. jan. 26. 22:45
 1/6 anonim válasza:
Full metal panic vagy blue gender
2014. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ritsu11 válasza:
Infinity Straos is lehet :)
2014. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neon Genesis Evangelion? Bár most hirtelen nem jut eszembe, hogy abban érezték-e a fájdalmat, mert rég foglalkoztam vele.
2014. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a neon genesis evangelionra gondolsz. Sokszor csak evangelionként emlegetik, úgyhogy az e-betű is stimmelhet. :)
2014. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rákerestem mindre ès igen valóban az evangelion volt az!

Köszönöm!!

2014. jan. 27. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Neon Genesis Evangelion :D
2014. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!