Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uta no prince-sama című...

Uta no prince-sama című animéről vélemény?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó-jó :D Nagyon jó-jó x3
2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az egyetlen anime amit nem tudtam tovább nézni. Ne haragudjatok, kövezzetek meg, de nekem nem tetszik. A karakterek nincsenek jól kidolgozva, a főszereplő nem szerethető, a dalokról és a ruhákról meg ne is beszéljünk. Az alaptörténet tetszett, de...
2014. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A főszereplő csaj szemétől a hányinger kerülgetett.. :D

A második válaszíró kifejtette amit ÉN akartam leírni..

2014. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nanamitol a WC felé szoktam haladni de ha a kedvenc fiú szereplőmet meglátom már jól vagyok!XDDDDDDDDDDDD
2014. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan anime, aminek a nézése közben legszívesebben a falba vertem volna a fejemet. Vagy inkább a szereplőkét. Azért végignéztem, ami van belőle, mert kíváncsi voltam, hogy mit hoznak ki belőle. Leginkább semmit, de ez az élmény kellett. Ha tehetném, se forgatnám vissza azt az időt, amit ezzel töltöttem, még akkor sem, ha tegnap az utolsó feltett rész után magam elé meredve a sötétben azon gondolkodtam, hogy mit ér ezután az életem.
2015. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy régi a kérdés, de én csak most láttam az animét.

Szerintem az eleje még érdekes volt, bár Haruka már akkor is az agyamra ment, annyira jellemtelen. És ez kédőbb sem változik, sőt a végére már mindegyik karakter unalmas. Viszont voltak olyan irritáló helyzetek, amiknél kénytelen voltam megállítani a részt, hogy kitaláljak valami értelmet hozzá. Lényegében átírtam a sztorit, és ami a vicc, hogy a későbbiekben a változtatásom visszaigazolt. Ergó én élveztem járatni rajta az agyam :D

2015. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1., Bocsi hogy mosz adok választ, de csak most válaszolok. :)

Ajánlom ezt az animèt.

Mert nekem nagyon tetszett ez az anime.

Szerintem a szereplők jól kivanak dolgozva.

Bár ami azt illeti a ruhák kaphattak volna egy kicsit több hangsujt.

De alapjáraton remek anime ès jó az alap törtènete is.

Nekem kifejezeten azèrt tetszett, mert olyan amilyen.

Remèlem neked is teceni fog. Ha mèg nem láttad.

:)

2016. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!