Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a D gray...

Szivárványpóni^^ kérdése:

Mi a véleményetek a D gray man című animéről?

Figyelt kérdés
Szerernék belekezdeni egy új animébe és hallottam már erről az animéről csan nem igazán tudom hogy miről szól stb...Előre is köszi a válaszokat
2013. dec. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez volt a kedvenc animém és és facen is ez volt a nevem 900 allen walker képpel :D 14/F de már kinöttem belölle pedig még minden nap elüvöltöttem hogy nem tudom mi volt a keze meg ilyenek xd
2013. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az anime a démonirtókról szól. Ajánlom, mert nagyon izgalmas, nekem úgy jött le, hogy a hangulata egy kissé szomorú, de a főszereplőt (Allen Walker) zseniálisra csinálták meg. Szerintem az első rész kissé unalmas de ez ne vegye el a kedvedet, mert ettől függetlenül nagyon jó. A történetről: ez az anime arról szól, hogy vannak az úgynevezett démonirtók és ezeknek van egy különleges erejük, amit ártatlanságnak neveznek. Az ellenfelük az Ezer éves gróf (igen, ez a neve) aki meg akarja szerezni az ártatlanságot, ezért ahhoz folyamodik, démonokat hoz létre (ezeket gyászoló emberektől szerzi be, mégpedig úgy hogy annak az illetőnek aki gyászol fölajánlja, hogy ujjá éleszti azt a halottat, akit gyászol. De azt már démonként éleszti ujjá, akinek megparancsolja, hogy ölje meg az illetőt (mármint a gyászolót) és vegye föl a testét). A démonirtók ez ellen harcolnak, és tulajdonképpen erről szól ez az anime. Mindenképp nézz bele, érdemes! FIGYELMEZTETÉS: ez egy nagyon hosszú anime, még én se étem a végére (és nem tegnap kezdtem....).
2013. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^ jesszus hány része van? :D
2013. dec. 6. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszem 103 szóval nem olyan mint az OP, de lehet, hogy több részes. Nekem ez hosszúnak számít, mert legtöbbször 20 valahány részeseket szoktam nézni :D
2013. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi ^^
2013. dec. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!