Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek kenyeret néhány...

Ha nem eszek kenyeret néhány hétig mennyit fogyok? (kerülném a tésztákat is)

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt ettem reggelire 2szeletet. Vacsorára is néha bár próbálom elkerülni azt az étkezést. Eegyébként mindig csak házi kenyeret eszek, ami búzafinomlisztből készül nállunk.
2012. jún. 21. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Sokak szerint ez egy nagyszerű dolog. Egyik bnőm csinálta 2 hónapig. Kb 8 kilót adott le, majd 2 hó után visszatért a lisztes dolgokhoz, mert utálta, h nem ehet egy finom fehér kenyeret (bárki bármit mond, a friss, ropogós fehér kenyér isteni) és kb 3 hét alatt visszaszedte magára az egészet, amit leadott.
2012. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy visszaszedte, ezért nem is értem a kérdést sem. Mi alapon gondolod azt, hogyha néhány hét után visszatérsz az előtte lévő étkezéshez, akkor nem fogsz ugyanúgy kinézni, mint előtte? Életmódváltás kell, nem heti/havi kúrák, azzal csak ide oda ingázik az ember.
2012. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem eszek soha kenyeret,néha esetleg zsemlét,nem mondhatnám hogy ettől lefogytam:)
2012. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, ez nem mód, hacsak nem tudod örökre elhagyni.

Az igazság az, hogy felesleges is, hiszen egy idő után akkor is elkezd nagyon hiányozni, ha előtte nem is szeretted. (Tapasztalat, életemben nem ettem annyi kiflit, mint most, miután hónapokig teljesen megvontam magamtól!)


Ha tudsz mértéket tartani, az sokkal jobb. Teljesen semmiről sem kell lemondani, mert csak egy hiány keletkezik, és átesel a ló túloldalára.

Mozgás, mértékletes étkezés, és leadod a felesleged mindenféle drasztikus diéta nélkül is.

2012. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura, én lemondtam majdnem teljesen róla (végszükségben eszem, de azt se sűrűn). És rohadtul nem hiányzik, nem is szeretem. A cukros dolgokat is többségében kerülöm és lásd semmi bajom nincs. Egyetlen baj csak az hogy keveset mozgom, mert nincs rá időm és energiám, szoktam ugyan súlyzós edzéseket csinálni heti 1-2 szer, de sajnos azt sem tudom mindig.



Szóval ez a kenyér dolog nem egy nagy probléma, el lehet hagyni ha tényleg akarsz egy szintet lépni.

2015. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!