Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek szépen rajzolok?...

Szerintetek szépen rajzolok? Érdemes lenne tovább csiszolgatni a "tehetségem" vagy maradjon meg hobbinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

14 éves lány vagyok, imádok rajzolni (szerintem ceruzával a kezemben születtem :D) viszont a tehetségemet illetően kisebb nagyobb kétségeim támadtak. Így a véleményetekre lennék kíváncsi, itt van egy "pár" rajzom :) :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. júl. 10. 21:34
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

Mindjárt a legelső az valami félelmetesen jó, nagyon tetszett, azt gondolom ha ebben látod örömöd és szereted csinálni, ebben lehetsz a legjobb. Kérdezz meg pl egy rajz tanárt vagy valami szakmabelit hogy tudnád tovább fejleszteni ezt a képességed és elindulni ezen a pályán :)

Sok sikert.!

2014. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményt!^^

Ami azt illeti eléggé....kelekótya, hogy finoman fogalmazzak. Azt állította ezek a rajzaim sémák, illetve, hogy időrendi sorrendben említsem: Először amikor mutattam művészetnek mondta, dicsérte, de amint megtudta, hogy én rajzoltam sémának ítélte el, és azt mondta rettenetesek a koromhoz képest, így az oldalhoz fordultam :)

2014. júl. 10. 22:15
 3/33 anonim válasza:
Szerintem akkor is jó rajz :) Több emberrel beszélj és az lesz az igaz aki segít neked, aki csak hátráltat azzal nem kell foglalkozni. Az Isten is erre a pályára teremtett :) A véredben van a tehetség.
2014. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor igyekszem tovább :)
2014. júl. 10. 22:30
 5/33 anonim ***** válasza:

Szerintem... én most elbújok egy sarokba és sírok

((sokkal rosszabbul rajzolok nálad, és aki azt mondta, hogy ezek rosszak, az egy állat))

2014. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Haru99 válasza:
Amikor elolvastam a kérdést kezdő rajzokra számítottam (mit az enyémek), nem pedig profi rajzokra. Nagyon ügyes vagy így tovább. :)
2014. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző kommentelővel, megyek és kisírom magam a sarokba és kidobom a rajzaim~


De komolyra véve a szót, csak így tovább, 14 évesen én örültem hogyha az arányokat el tudtam találni. Sőt már mióta gyakorlok (konkrétan én is amióta a kezemet használom), de egy tömérdek gyakorlás után még csak a te szinteden vagyok, pedig már 6 évvel idősebb vagyok nálad...egyszóval ha még tovább gyakorolsz, akkor akár grafikusnak is elmehetsz :)

2014. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Kifejezetten tehetséges vagy! Az utolsó előtti képed pedig a fantáziadússága, az ötlet miatt külön is tetszik. Az első pedig nagyon művészi. Nehogy abbahagyd a rajzolást, akárki akármit mond neked, különben is, ha "ceruzával a kezedben születtél", akkor mindenképpen vétek lenne megtagadnod ezt a késztetésedet.
2014. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszolóknak a biztatást. :) Nem gondoltam volna, hogy ennyi választ kapok, ilyen rövid időn belül. Akkor igyekszem továbbra is, ha pedig valaki szeretné megnézni a rajzaimat (és azokról is véleményt mondani) akkor itt megteheti C: :

[link]

2014. júl. 11. 12:53
 10/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépek, mindenképpen folytasd. Nekem az első és az ötödik tetszik a legjobban.
2014. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!