Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek szépen rajzolok?...

Szerintetek szépen rajzolok? Érdemes lenne tovább csiszolgatni a "tehetségem" vagy maradjon meg hobbinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

14 éves lány vagyok, imádok rajzolni (szerintem ceruzával a kezemben születtem :D) viszont a tehetségemet illetően kisebb nagyobb kétségeim támadtak. Így a véleményetekre lennék kíváncsi, itt van egy "pár" rajzom :) :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. júl. 10. 21:34
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Uh, hát köszönöm szépen a kommenteket :) Egyenlőre csak ennyit tudok írni, hiszen a "vita" lezártnak van tekintve :)
2014. aug. 4. 15:33
 32/33 anonim ***** válasza:

Lehet ezt ennyivel később már nem fogod látni, de én azt mondom:

Japánban, mangakaként nem tudsz elhelyezkedni? Mivel egy profi mondja, elhiszem. De! Ki nem sz@rja le!? Itt nyugaton teljesen más a helyzet. Elmehetsz alkalmazott grafikusnak, designernek...stb. Nem japán a világ közepe! Attól függetlenül, hogy szereted az animéket és kedvtelésből ilyen stílusban rajzolgatsz, van tehetséged amit más grafikai területen ugyanígy hasznosíthatsz. Mindenképpen fejleszd magad, mert egy ilyen tehetséget nem szabad elpazarolni.

2015. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Kár, hogy kitörölted azokat a képek, így elég keveset tudtam meg a stílusodról, de az jó, hogy nem hagytad abba.

Láttam azt a két képet, ami most fent van, és azt mondom, csak így tovább! Nem tudom, rajzolsz-e mást is, mint efféléket, de érdemes lenne komolyan foglalkoznod vele. Továbbtanulni rajzosként valamelyik egyetemen, ha majd eljön az ideje.

2016. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!