Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach vagy Naruto melyikbe...

Bleach vagy Naruto melyikbe kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyikbe kezdjek bele... Azt tudom, hogy a Naruto még fut.

Melyiknél jobb a grafika, harcok? Melyiknek érdekesebb, bonyolultabb a története? RÖVIDEN LEÍRNÁTOK, HOGY MELYIKET

AJÁNLJÁTOK.

Nem rég csöppentem bele az animék világába, elszeretnék kezden egy hosszabbat. Vagy más javaslatok?

előre is köszönöm!



2014. szept. 9. 18:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én a One Piece-t ajánlom!


De ha csak e kettő közül érdekeln vmelyik, akkor ha csak harcokat akarsz egy szar történettel és talán igényesebb grafikával, akkor Bleach. Ha szintén jó harcokat, de gyengébb grafikával és jobb történettel, akkor Naruto.


A Bleachben mindig ugyanaz történik, van egy sablon és mindig az kerül elő. Tehát a történet olyan, mint egy kör, mindig ugyanaz. Az első nagy arc még jó volt, de utána unalmas és pocsék a sztorija. Az animének vége egyelőre, de majd ha vége lesz a mangának akk folytatják.

A Naruto az lineárisan halad, tehát folyamatosan előrelendíti a történetet a végkifejlett felé. A "sima" Naruto története az sztem nagyon jó, de a Shippuuden egyre lentebb ad a színvonalból. Viszont nemsoká vége a mangának és így az animének is.


Viszont mégegyszer mondom: One Piece! Az elején unalmas és gyerekesnek tűnik, de sokkal jobb, mint a Bleach vagy Naruto, nem hiába előzte meg a Dragon Ball-t eladások terén!

2014. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Naruto!!! Csak ajánlani tudom...sokan lenézik de ezek akik azt mondjak h nem jo szart sem tudnak erről az animéről mert max 1 reszt lattak belole vagy annyit sem...a Bleach is nagyon jo de em a narutonak mai napig fanja vagyok.Van a szinkoronos az 220 resz utana meg a shippuden ami még megy. Szoval ha ram hallgatsz kezdj csak bele nyugodtan a narutoba:)
2014. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem csak 1 részt láttam, hanem az eddigi összes mindkét animéből és a mangát is követem. Ahogy mondtam a Bleach önmagát ismétli és SPOILER Rukia megmentése óta nincs története, és a legnagyobb titok az volt,h Ichigo félig quincy, de ez nyílt titok volt már évek óta SPOILER VÉGE


A Naruto pedig a mostani "háborúval" lett kegyetlenül szar, mert SPOILER milyen már az,h a fő-főellenség minden bijuu erejét és minden vérvonalképességet birtokol plusz más dimenziókat tud megnyitni,de ennek ellenére olyanannyira tehetetlen,h simán lepecsételik SPOILER VÉGE

2014. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Bleachben szerintem sokkal jobbak a harcok, Narutoban pedig a sztori (legalábbis egy ideig).


Kb. csak az elsőt tudom ismételni.


"A "sima" Naruto története az sztem nagyon jó, de a Shippuuden egyre lentebb ad a színvonalból."


Először látok értelmet az oldalon a Narutoval kapcsolatban. Basszus, a sima szinte minden nem filler részét élveztem. Most pedig nem tudom rávenni magam, hogy a shippudent tovább nézzem, sajnos annyira rossz.


Bármelyikbe kezdesz bele, csalódni fogsz.

2014. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel azt írod,h még most csöppentél az anime világába, ezért ha még nem láttad, akkor mindenképp ajánlom a Death Note-t és Fullmetal Alchemist Broterhood-ot!
2014. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Haha, kapásból azt akartam írni, amit az első! Végig néztem a Bleachet, Nézem a Narutot. Mindkettő jó volt, de romlott rengeteget a színvonal, főleg a Bleach esetében, A Naruto azért még most is eléggé jó. Viszont mindkettő teli van fillerekkel értelmetlen különkiadásokkal. A Bleach esetében egész jók (A Bount fejezetet leszámítva), Naruto esetében teljesen felejthetőek, néha nagyon untam őket.


Nemrégiben belekezdtem a One Piece-be. 207. résznél járok, vannak itt is filler epizódok, de számomra teljesen nézhetőek voltak eddig, majdnem egy szinten vannak a fő részekkel, a történet és a kaland érdekes, szerethetőek a karakterek, jók a harcok. Kicsit időnként komolytalan és bugyuta, de nagyon szerethető az egész. Így több mint 200 rész után egy rossz szavam sincs rá, a másik kettő esetén már nagyon sok filler volt 200 elteltével és néha nagyon untam őket. Egyébként a harcok jók a Bleach és a Naruto esetében is, nem tudom igazából ilyen szempontból az egyiket a másik fölé helyezni. Bleachnek is és a Narutonak is megvoltak a maga kiemelkedően jó harcai.


Grafika terén szerintem a Bleach és a Naruto egész jók, animáció terén néha vegyes a kép, de egy ilyen hosszú animénél ez érthető. A One Piecenek van egy egyedi stílusa, kicsit furcsa a karakter dizájn elsőre, de megszokható és folyamatosan fejlődik grafika terén.


Én a One Piece-t ajánlom a legjobban a három közül, számomra eddig az a legstabilabb, jól tartja a szintet, nagyon kellemes meglepetést okozott számomra, a másik kettőnek azért voltak nagyon jó, de rossz pillanatai is, főleg a gyakori és rohadt hosszú fillerek miatt. A One Piece nagyon hosszú, de kb. 1/5 annyi ilyen tölteték vacak rész van benne, mint a másik kettőben. Ez az én véleményem és javaslatom.

2014. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
" Rukia megmentése óta nincs története" te enyhén vagy hülye,pont hogy azután lesz igazán izgalmas és azután lesz története,at Aizenes részek a legjobbak a bleach-be,addig nagyon élveztem,főleg az Ulqiorra vs Ichigo harcot,az volt az egészbe a legjobb csatajelenet,utána egy fos de az mindegy
2014. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

SPOILER Rukia megmentése után ugyanaz a sablon ismétlődött... én ezt nem nevezném izgalmasnak:

1) Megjelenik egy shinigami (Rukia) és Ichigonak shinigami ereje lesz->jön 2 ellenség, az egyikkel elszórakozik (Renji), a másik ellen semmi esélye (Byakuya)->egy szökött shinigami edzi őt (Urahara)->elmegy megmenteni Rukiát->legyőzi a korábbi ellenfelét (Renji)->az ereje még nagyobb lesz (bankai)->legyőzi a másikat is (Byakuya)

2) Új erő: hollow erő, mint a vaizardok és arrancarok->ismét 2 ellenség (Grimmjow és Ulquiorra)->szökött shinigamik tanítják (vaizardok)->ismét mentőakció (Orihime)->legyőzi Grimmjowval->teljesen hollow lesz(miután meghal)->legyőzi Ulquiorrát

3) Itt hatalmas csavar,h nem kap egyből erőt->2 ellenség (Ichimaru és Aizen)->szökött shinigami tanítja (Isshin)->meg kell menteni Karakurát->Ismét hatalmas csavar(...),h Aizen győzi le Ichimarut és nem Ichigo->egyesíti a shinigami és hollow erejét->legyőzi Aizent

4) Megjelennek a fullbringerek és neki is olyan ereje van->itt megint bámulatos meglepetésként csak 1 ellenség van először (Tsukishima)->szökött (helyettes)shinigami tanítja(Ginjo)->meg kell menteni a hozzá közel álló személyeket->visszakapja a shinigami erejét->legyőzi Ginjót

5) Megjelenik egy quincy ->2 ellenség (az első quincy és Kirge Opie)->meg kell menteni Soul Societyt és Hueco Mundót->rengeteg quincy van Soul Societyben és kiderül,h Ichigo is quincy


Emellett a "jófiúk" sose haltak meg, csak a mostani arcban a quincyk elleni háborúban.

A legkeményebb karakterből, Yamamotoból full idiótát csinált a mangaka.

A shinigamik eleve halottak, de néha félnek a haláltól...

És lehetne még sorolni.

2014. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8. akkora hülyeségeket írsz,hülyén hasonlítod össze a dolgokat,az egész történet aizenre épült,ő volt egész végig a főellenség,ulqiorra és grimmjow csak aizen alárendeltjei,te úgyállítod be mintha ők mind főellenségek lennének,kb 250 vagy hány részig aizen volt a főellenség és az ő legyőzése volt a cél ,a többi csak alárendeltje volt,kivéve a shinigamik,de ők alapból nem voltak ellenségek,és ne várj hatalmas fordulatokat egy shounen animétől,hol élsz már ember,a shounen animék csak epic csatajeleneteket nyújtanak egy remélhetőleg jó történettel,ha olyan animéket akarsz nézni amiken agyfa.szt akarsz kapni akkor nézz Code geass-t vagy mirai nikki-t
2014. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
és az aizenes részek után be kellett volna fejezni az animét
2014. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!