Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Véget ért a Naruto manga. úgy...

Véget ért a Naruto manga. úgy érzem véget ért a gyerekkorom végleg. Depis vagyok. Ajánlotok valami olyat ami kárpótolja, vagyis hasonlóan jó manga mint a Naruto volt? 25f

Figyelt kérdés
én még dragon ballal és sailor moon al kezdtem, és a narutot 15 évesen kezdtem el olvasni amikor még az eleén volt. imádtam. szó nincs rá. de most véget ért. kicsid depissé is tesz, mert úgy érzem hogy ezzel együtt a gyerekkorom is végleg véget ért... a kérdésem az lenne, hogy nem tudtok valami hasonlóan ígéretes, jó mangát ajánlani egy 25 éves srácnak, aki még mindig szereti a kalandos új történeteket végi izgulni?:)
2014. szept. 4. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
miről beszélsz ember?fél órája jött ki a manga új része,te meg 2,5 órája írtad ki a kérdést
2014. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most nézem hogy csak magyarul jött ki fél órája,ha angolul nézted,akkor meg se szólaltam
2014. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még lesz sztem néhány fejezet. De én örülök neki,h véget ért, mert ezzel a "háborúval" nagyon szar lett. Kezd el a One Piecet, sokkal jobb!
2014. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bleach, Fairy tail, Gantz, Yu Yu Hakusho, Hokuto no Ken, Kinnikuman, stb. A lista szinte végtelen.
2014. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen a lista végtelen... ha minden szart számításba veszel :D Kezdted a legnagyobb mind közül, a Bleach-csel... :D
2014. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*legnagyobbal
2014. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hmm a naruto manga nem ért véget azzal hogy legyőzték Madarát meg azt a nőt :D nem tom hogy hívják?!:D én még lattam utana is egy részt és hát sztem azt is folytatják még párral nehogy már sasuke vagy naruto ne legen hokage :D14/L
2014. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a hokage kérdés már sok ideje az egyik legszarabb dolog a Narutóban. A hokage feladata a falu védelme volt, de a "háború" után kitől kellene megvédeni?

A sok kapott erőnek hála a konohaiak lettek a legerősebbek, legyőzték Kaguyát, Narutónak engedelmeskedne az összes bijuu, a háború után valszeg happy end lesz, tehát a faluk békét kötnek, ami nem is fog megtörni. Ekkor a kage cím már csak presztízs-értékű lesz.

Amúgy meg sztem se Narutónak, se Sasukének nem kellene hokagének lenniük egyelőre. Vagy marad Tsunade, vagy megválasztják Kakashit. Naruto még mindig egy idióta, Sasuke meg a leghatározottlanabb karaktere a Narutónak, egyik fejezetben még elakar pusztítani mindent, másikban már hokage akar lenni...

2014. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak szerintem nézd vissza alaposabban a részeket mivelhogy sasuke nem "csak úgy" döntött h megvédi a falut hanem előtte történt is valami ami megváltoztatta a véleményét!!!! kakashi meg elvesztette mind két sharinganját és igy már kb átlagos lett. még "ő mondta az egyik részben hogy naruto túlszárnyalta már jóval őt"
2014. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindig a legerősebb a hokage, lásd Tsunade. Jól tudom,hogy nem csak úgy megváltoztatta a véleményét, először meghallgatta Hashirama meséjét, meg folyton azt akarta tenni, amit Itachi. Ennek ellenére Sasuke kb. olyan,mint az árfolyam, folyton ingadozik hol erre hol arra.


Ha meg már Kakashi,hogy átlagos lett, ha belegondolsz Sasuke a kapott erők nélkül ugyanolyan lenne, mint Kakashi, csak sokkal kevesebb tapasztalattal. Először megkapta az Átokpecsétet, utána Orochimaru néhány képességét, majd Itachi szemeit. Teljesen kipihenten érkezett a csatatérre, mivel mindössze annyit csinált,hogy megölt néhány fehér Zetsut, asszisztált Itachinak Kabuto ellen, majd elment Konohába. Mikor beszállt a harcba, akkor már Naruto több Edo Tensei shinobin és Obito+bijuukon is átverekedte magát és Sasuke még így sem ért fel hozzá. Olyanannyira nem,hogy Madara egyszerűen kivette a kezéből a kardját és leszúrta... Ha nem lennének "lopott" erői, akkor még ennyire se lett volna képes.


Ha erő alapon nézzük a dolgokat, és nem olyan erő, mint pl. Sasuke új szemeket kap mielőtt megvakulna, vagy belezárnak vkibe egy bijuut stb., akkor Gai lenne a hokage, mert mindenki közül ő a legerősebb. Nincsenek kölcsönvett képességei, saját magát fejlesztve volt képes arra, hogy amíg Madara porig alázta Narutót, Sasukét és mind a 9 bijuut, majd ezután még erősebbé vált, mikor Rikudo-féle lett, akkor egyedül Gai volt képes felvenni vele a harcot. Olyannyira,h Madara be is volt tőle szarva, mert meg is jegyzete,hogy ha Gai tisztán telibetalálja, akkor vége.

2014. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!