Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Darker than Black végét...

Darker than Black végét valaki el tudja magyarázni?

Figyelt kérdés

Első évadról lenne szó: most akkor Hei végül választhatott volna, hogy lerombolja Tokyot és akkor visszahoz mindenkit aki meghalt/ott volt a kapuban, de ő inkább nem tett semmit?

Másik meg, hogy akkor végül mik voltak ezek a hamis csillagok? Az oké, hogy elmondták 13 éve megjelent 2 kapu, eltűnt az ég, megjelentek a "hamis csillagok" stb... de nem volt kifejtve miért, minek, mi ez az erő? Hova tűnt az egyezkedők lelke? Stb... valaki esetleg? Vagy ez csak a mangában van benne?



2014. szept. 10. 10:49
 1/1 anonim válasza:
Hát én úgy emlékszek, hogy csak úgy menthette volna meg az egyezkedőket, ha lerombolja tokyot (de szerintem egész japánt), ő viszont nem ezt választotta és így ő maradt az egyetlen..és a többiről nincs benne szó, a mangában lehet meg amúgy van egy második évada is bár más témával elvileg de én nem néztem meg mert amit olvastam róla véleményeket nem voltak jók.. de próbáld ki hátha találsz benne valami választ :D
2014. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!