Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernaturalt, The Originalst...

Supernaturalt, The Originalst érdemes elkezdeni? Megéri? Jó sorozatok?

Figyelt kérdés

A TVD-t nézem most, és jó, meg minden, de így a 4.évad közepe felé kicsit kezd unalmas lenni. Nézem tovább, de érdekelne valami más sorozat is. A The Originals jobb, mint a TVD? Megéri elkezdeni?

Meg ugye még a Supernaturalra gondoltam, de azt hallottam, hogy egy idő után nézhetetlen lesz. Tényleg így van, vagy megéri elkezdenem?



2014. szept. 8. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszik az Originals mint a Vámpírnaplók, tényleg unalmas már 4.évad fele.:/

A Supernatural-t meg egyenesen imádom!:D érdemes mindkettőt nézni.:)

2014. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Supernatural első 4 évada nagyon jó. Az ötödiknél már döcögött a léc, ott be is kellett volna fejezni (csodálatos, kerek lett volna az egész történet, ha egy huszárvágással nem cseszik el a lezárást). A hatodik, hetedik évad szenvedés, a nyolcadikban mintha derengene valami, de én már nem nagyon hiszek a feltámadásban. Én is nézem, már csak megszokásból és azért, mert kíváncsi vagyok, hol és hogyan akarják lezárni a sztorit, de érezhető a tanácstalanság és a nyomás (a sorozatot gyakorlatilag a hatalmas rajongótábor tartja fenn) a készítőkön.


De az első 5 évad tényleg jó, azt érdemes végigzongorázni. Addigra meg valószínűleg annyira rákapsz, hogy Te se akarod majd abbahagyni. :D

2014. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Originals oltári jó, már napok óta tűkön ülök alig bírom kivárni a második évadot. a vámpírnaplók kb. az első három évad nagyon jó. Én is feltettem magamnak a kérdést az odaáttal kapcsolatban, belekezdtem, az első 4-5 rész után dobtam...
2014. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

The Originals-t nézd meg!Kb az első 5 rész belőle nem annyira izgi..de utánaa :D!Egyik kedvenc sorozatom

A Supernaturalt nem szoktam nézni ugyh. azt nemtom megmondani érdemes-e nézni

2014. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DeanImpala67 válasza:
Mindkettőt nézem és mindkettőt imádom! Egyszerűen világszínvonalúak <3
2014. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mindkettőt nagyon szeretem. A supernaturalban vannak időszakok amikor kicsit unalmas, de most a 10. évad fergeteges megint. Szintén az Originals-ban is van néhány uncsi jelenet, de ettől függetlenül jó a sztori, és a pasi felhozatal sem az utolsó (bocsi ha fiú vagy... xD)
2015. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!