Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes megnézni a Star Warst?

Figyelt kérdés
Letöltöttem és rég néztem már. Azon gondolkozom hogy érdemesebb elkezdeni. Ugyebár a 3. rész (Sithek bosszúja) az első eredetileg. Viszont én inkább az első résszel kezdeném amelyik eredetileg nem az első. Nem tudom ki érti mire gondolok, de aki igen az írna véleményt??
2014. szept. 14. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az első eredetileg" = először forgatták? Mert az a 4. rész.


Egyébként meg ha az elsőtől kezded, akkor:

4-től 6-ig halálra unod magad,

viszont a sztori sorrendben lesz.


Ha 4-el kezded, akkor:

nem fogod magad halálra unni

de a sztori nem lesz sorrendben.


Rajtad áll :)

2014. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy 4-6-ig halálra unja magát? Az eredeti trilógia sokkal jobb, mint ez az újabb szemét. Ennek egyedül a 3. rész vége a jó, de az egészet az se húzza fel.


Én azt ajánlom, hogy történetileg helyes sorrendben nézd, úgy lesz okés a dolog. És legalább a végére maradnak a jobb részek. :)

2014. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4-6-ban kevesebb "action" van. Én is az eredeti trilógiát szeretem jobban, de te is beláthatod, hogy kevesebb a kard párbaj, rosszabbak az effektek (nyilván, mivel 15 év kb. a különbség), és az egész egyszerűen vontatottabb. Ettől még nem rosszabb, mint az első, csak szerintem kevésbé akciódús.
2014. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már ismered a sztorit, akkor nézheted az új elsőtől (azaz a Baljós árnyaktól). Úgy legalább hamarabb túl leszel az előzménytrilógián, és a hatodik rész végén jobban "átérzed" a happy end-et.
2014. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4,5,6,1,2,3, Rogue one, Solo történet, 7,8,9, Clone Wars animációs, Rebels animációs, The Mandalorian, Resistance animációs. Így érdemes nézni, ha nem így nézed akkor el fog sokmindent spoilerezni az előzménytrilógia.
2020. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!