Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hetalia fanok, titeket érdekel...

Hetalia fanok, titeket érdekelne az ilyesmi? A többi lent~~

Figyelt kérdés

Szóval,nem régen kezdtem el írni BL fanficiket (fiú x fiú) és kíváncsi vagyok,hogy érdekelne-e titeket :D (btw.elkezdtem irogatni az összes lehetséges párosról ami csak lehet a Hetaliaban,ez is fiú x fiú)

Főbb páros(aim):FraSwitz (Francia x Svájc) FrUk (Francia x Anglia) RusUk (Orosz x Anglia)

...Illetve még sok páros,ami éppen lehetséges a Hetaliaban.

Igy ezek után a hülyeségek után,lenne rá érdeklődő,vagy hagyjam a francbna? :D



2015. máj. 13. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont nemrég küldte el nekem egy hasonló cipőben járó lány innen a ficeit, hogy kiteheti-e blogra. A tieidet is szívesen elolvasom. ;)
2015. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a DenNor párosról írsz, akkor elolvasnám szívesen.
2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már DenNort írni,(egyetlen egyszer) de én nem bírom leírni egyszerűen Dániát és Norvégiát.Még sosem irtam velük,de szerintem ha írnék velük,valószínűleg AU lenne és OOC ^^
2015. máj. 14. 17:25
 4/7 ChibiAnimeFan14 válasza:
Küldenél egy fic-et? Engem nagyon érdekelne ^^ *3*
2015. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kameko-san ***** válasza:
Engem érdekelne a dolog. *.* :) (Főleg, hogy nagy FrUk fangirl vagyok, de magyarul elég kevés fanfic van róluk... :S)
2015. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy ennyien érdeklődtök,hamarosan küldök is ficiket,(most raktam újra a gépemet,kb holnapra készen leszek vele.)
2015. máj. 17. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orosz-finn páros megfelel :D
2015. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!