Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések beszélgetni? Mi a...

Animések beszélgetni? Mi a kedvenc animétek?

Figyelt kérdés

17 èves lány vagyok (csak , hogy valamennyire kèpben legyetek XD). Nagyon szeretem az animèket , de sajnos nagyon kevès ismerősöm van akivel tudnèk róluk beszèlhgetni.

Kíváncsi lennèk kinek mi a kedvence , vagy a kedvenc 3 animèje?



2015. okt. 28. 19:16
 1/10 anonim válasza:
50%
Most mondanék 3-at de túl fiatal vagy hogy ismerd őket :)
2015. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Se a téma, se a korosztályod alapján nincs itt a helye a kérdésednek. Sziaaaaaa ;)
2015. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt párkapcsolatok...


Egyébként a kedvenceim:

To Aru Majutsu no Index

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui!

Angel Beats!

Lucky Star

Code Geass

NHK ni Youkoso!

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Ookami to Koushinryou

Clannad

Toradora

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

Charlotte


Kimásoltam neked párat az AA listámból.

2015. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Anno még fiatalabb koromban kezdtem nézni az animéket, amikor még nem volt túl "felkapott" az internet, igy az Animax-en bámultam őket...Ebből kifolyólag, a legnagyobb kedvenceim szinkronosak, ezek végigkisérték az úgymond "növekedésemet"...


Akkor legyenek a kedvencek...:

NARUTO <3 ,

Nana,

Lovely Complex,

Conan a detektiv,

Yu Yu Hakusho,

FULLMETAL ALCHEMIST <3 ,

Soul Eater,

Vampire Knight...

Illetve, ki ne hagyjuk a Kaichou Wa Maid Sama-t.. :D



Nem tudom, hogy érdekel e, de inditottam egy blog féleséget, amiben a véleményeimet mondanám el az animékről... Nincs még olyan sok minden ott, de ha szeretnéd, elküldöm a linket.

Velem bármikor, bármennyit beszélgethetsz az animékről!!! ^-^

2015. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Felkavaradotott a gyomrom a műjapánkodó, "ányimés" tinilányoktól.
2015. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5: Most kapaszkodj. 27 éves férfi vagyok (és a hármas válaszoló).
2015. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első és legnagyobb kedvencem a Gintama. Az anime nagy részét a paródia teszi ki, ami görbe tükröt mutat a shounen animéknek, de nemcsak animéket parodizál ki, hanem a japán társadalmat is. Ugyanakkor vannak benne nagyobb történetívek is, amikből egyre több derül ki a szereplők múltjával kapcsolatban, és ezek általában drámaibb, komolyabb hangvételűek. De amiért a leginkább szeretem, azok a karakterek. Kevés olyan anime van, amiben szinte az összes karaktert kedvelem, még a negatív karaktereket is. Rengeteg karaktert vonultat fel, ráadásul mindegyikre fordítanak egy kis időt, hogy bemutassák őket, a céljaikat. Ezen kívül az összes főbb karakternek van valamilyen stiklije (a főszereplő, Gintoki egy lusta édességzabáló, szinte sosincs munkája, de a heti Jumpra mindig van 300 jenje; a női főszereplő teljesen ellentéte a shounenekben szereplő női karaktereknek, külső és belső tulajdonságokban egyaránt - alacsony, lapos "kislány", de hihetetlenül erős, ami miatt állandóan eszik; a csapat harmadik tagja, Shinpachi pedig a "józan ész", ugyanakkor egy fanatikus szurkolótábort vezet az anime idoljának rajongójaként; vagy akár ott a Shinsengumi, ahol a parancsnok Kondou-san egy kukkoló gorilla, az alparancsnok Hijikata-san egy majonézzabáló, az első osztag kapitánya, Okita-kun pedig egy szadista). A Gintamáról szinte ódákat tudnék zengeni, de most ennyi szerintem elég lesz:D

A második kedvencem a Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin. Ez már egy sokkal komolyabb anime, teljesen az ellentéte a Gintamának. Egy nevelőintézetben játszódik az eleje, ahova hat fiatal "bűnöző" kerül, s szárnyai alá veszi őket egy idősebb fiú, aki a példaképük, támaszuk lesz. Az anime első fele a nevelőintézetben átélt megpróbáltatásaikról szól, a második fele pedig arról, hogy miután kiengedték őket, hogyan állnak talpra a való világban. Amiért megszerettem, az a hihetetlenül erős, igaz barátság a karakterek között. Egymásra támaszkodnak, együtt vannak jóban, rosszban, segítik egymást. A történet teljesen reális, életszerű, bemutatja a második világháború utáni Japánt. Szerintem mondanivaló terén az egyik legerősebb anime, és nagyon jól átadja az érzéseket is.

A harmadik kedvencem a Mahou Shoujo Madoka Magica. Nagyon elvont (emiatt szerintem idősebb fejjel is meg fogom nézni párszor), elgondolkodtató, a vége pedig hatalmasat ütött, amiről elég nehéz spoiler nélkül írni. Igazából első részek alapján nem gondoltam volna, hogy ilyen előkelő helyen fog szerepelni a kedvenceim között, de az utolsó részek után már nem voltak kétségeim efelől. Minden rész után egyre jobban elszorult a torkom, és egyre inkább rádöbbentem az anime mondanivalójára, üzenetére.

Utoljára még szeretném kiemelni a Code Geass-t is, ami nagyon sokáig volt az első számú kedvenc animém. Egy nagyon jól kidolgozott, mondanivalóval megáldott anime ez, a legjobb főhőssel az élen. Maga Lelouch karaktere is elvihette volna a hátán az animét, de hozzájött még egy nagyszerű körítés is a történet, a többi karakter személyében. A végén pedig, akárhányszor megnézem, akármilyen lelkiállapotban vagyok, mindig sírni tudok rajta.

Szintén egy tizenhét éves lány:)

2015. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Chuunibyou Demo Koi ga Shitai

2. Zero no Tsukaima

3. Another

Ezekben az animékben a főszereplő lányok hihetetlenül bejönnek, azért vannak a lista élén. Tiszta aranyosak! :D

19/F

2015. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2015. okt. 29. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen haver. ;)
2015. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!