Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime függő vagyok. Hogy...

Anime függő vagyok. Hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és anime függő.De már hiányzik az életem xdd :c.Naponta 20- 25 részt vagy annál többet nézek meg, de már én is unom.Tényleg egesz nap csak azt nezem es mar en sem örülök ennek. 5 tanuló vagaok de nem végzem rendesena kötelességeim vagyis hát sosem tanulok és sosem irok házit , mondjuk ez már két éve de mindegy is. Nem segitekk eleget otthon de egyszerüen nem birom ki ha nem nezhetek egy nap animeket. tudom hogy akaraterő kell hozzá de egyszerüen nem megy . Van valami ötletetek? elöre is köszi :ccc

2015. dec. 29. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Om ide vele meikek jók?
2015. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Metin függő vok napi egész nap ott trolkodunk egy csapat hozzám hasonló hüékkel
2015. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés a válaszra én is kíváncsi lennék.
2015. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél tanulásfüggő. Olvass atomfizikát, irodalmi könyveket, matek példatárat, érettségis feladatsorokat + megoldásokat, stb.
2015. dec. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Firedoom ***** válasza:

12 évesen erettsegis peldakat? XD

Amugy a megoldás: Maximalizald a napi megnezendo részeket, vagy a raforditando idot.

En pl. csak este 10-12 között animezek, esetleg delutan meg 1-2orat, de az eleg ritkan.

Valamivel el kell utnod a fölös idődet, csak ne rakj fel fel ev utan olyan kerdest, hogy segítség! Jatek függő vagyok, vagy a változatosság kedvéért eloszereplos sorozatokat nezel reggeltől estig

2015. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

XDddd

Rendben köszönöm a válaszokat

Amugy meg mar nem nagxon ertenem au erettsegis fizika anyagot szoval elokerestem egy hetedikes TK t okvasgatom ha unatkozom

2015. dec. 30. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. Szépen hozzászoksz a gondolathoz, hogy hasztalan szarként fogod leélni az életedet.
2015. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden nap írj egy listát aznap mit fogsz megcsinálni. Tudd le azokat minél hamarabb (pl. x anyag megtanulása és lecke stb...)


Ha kész vagy csak akkor animézz.


Illetve szervezz magadnak szociálisabb programokat is, pl. zenetanulás zeneiskolában vagy sport (sport egyletben pl).

2015. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi rossz, ha animézel, én napi 10-15 részt nézek.

Ha "le akatsz szokni" akkor gondold át, hogy ha kevesebbet néznél, és este 7-12 között akkor addig mindent meg tudsz csinálni.

Nem tudom elmagyarázni >< ... Nos az első legyen a tanulás, egy kis segítség otthon , majd az anime.

Remélem tudtam segítteni.

2015. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Napi 10-15 rész?!


Az oké, hogy én egyetemre járok, de hogy a francba van időtök ennyi animét megnézni? Azért belegondolok mennyi sokkal egészségesebb és hasznosabb dolgot lehetne ennyi időben csinálni pl. nyelvtanulás stb...


Én is nagyon szeretem az animéket, de azért ez elég durva adagolás.

2015. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!