Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Számítógép függő vagyok de...

Esztroj kérdése:

Számítógép függő vagyok de szeretnék leszokni! Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy eddig nem mertem magamnak bevallani, de igaz, függő vagyok. Ami szabadidőm van mindet el tudnám tölteni a gép előtt, és sajnos sokszor ezt is teszem. De elveszi az életem és nem bírok leszokni. Edzenem kéne, írni szeretnék rapszövegeket, de egyszerűen elveszi a gép az eszem. Ha valaki tudna segíteni, vagy valamilyen módszert ajánlani, kérem tegye is meg. Csak normális válaszokat ha lehet! :(

2015. jan. 21. 22:18
 1/5 anonim válasza:
szerintem ha nem lenne neted tuti nem gépeznél annyit. ha van rajta játék azt is töröld le. vagy add el a géped. sajnos nincs jobb 5letem
2015. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
keress barátnőt és nem lesz időd gépezni, a széket meg tűntest el a géped elől
2015. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 15 éves koromig voltam ilyen, most 16 vagyok és szinte egyik napról a másikra leszoktam.

Ma 20percet gépeztem, annak a fele is leckéhez kellett.

Régen akár 6-8órát is képes voltam suli után gépezni, most el sem tudnám képzelni.

Szerintem te is előbb utóbb ráunsz.

2015. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden függőség hátterében valami más áll... tehát leszokhatsz a számítógépfüggőségről, attól még függő személyiség maradsz. Lesz helyette más. Ha tényleg tartósan szeretnél változni, akkor fordulj szakemberhez.
2015. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a power gombot a gépen. Ennyi ötletem van. Én is függő vagyok, de ezen annyit módosítottam az évek során, hogy napi 8+ óra játék helyett inkább munkára használom. Ha már ide vagyok láncolva...
2015. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!