Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan kérhetek fordítást?

Hogyan kérhetek fordítást?

Figyelt kérdés

Valamiért a fene fordítók gondolnak egyet és félbeszakítják a fordításukat (feliratban)

Ha jol tudom a CLAYMORE manga mára már befejeződött...de nincs végig magyar fordítása.

Kb.30fejezetet hagytak ki.


Az Urahaea Shop foglalkozott vele...

Szeretném befejeztetni a fordítást...

És melette szeretném a YU-GI-OH anime fordítását is befejeztetni.

Mert bár befejezték de közel 100részt kihagytak majd gondoltak egyet és az utolsó 20réazt lefordították.


Nagyon hálás lennék a válaszokért.

Előre is köszönöm



2016. jan. 10. 20:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha eleget fizetsz akkor biztos befejezik.


Amúgy nem "megbízásos" alapon megy. Ezzel is magánszemélyek foglalkoznak és nagyon sok munka van benne. Egy mangát jóval nehezebb lefordítani mint egy animét, sokkal több vele a meló.

És csak a Te kedvedért nem fog senki neki ülni ingyen, a saját szabadidejéből.


Én fordítottam mangákat, de azért hogy párszázan elolvassák magyar nyelven nem éri meg. Fordító anime fanoknak is van saját magánéletük, suli, egyetem, és nem mellesleg lehet szeretnek ők is animéket és mangákat nézni.


Javaslom tanulj meg angolul, most nekiugrasz 1 év múlva már megérted az angol mangát is.

2016. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Értem...köszönöm...nah és a YU-GI-OH anime?

ANIME.

Azt hiszem 130.résztől 220.részig nincs fordítva...


Lényegében telljes egészében kihagyták az ISTENKÁRTYÁK megszerzésének a folyamatát...


OBELISK a kínzó ISTENT még lefordította ha jol tudom mikor Seto Kaiba tól elnyerte a kártyát..de ez sem biztos már...régen láttam...

Valahol ott folytatták a magyarosítást ahol YUGI a multjába tér vissza fáraó ként és ZORK kal küzd meg EXODIÁVAL vagy valami ijesmi..nem tudom már.

2016. jan. 11. 08:35
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gondolom nem érdekel senkit aki már elég idős ahhoz, hogy tudjon angolul is és értsen .ass és .srt formázáshoz videok alatt.
2016. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!