Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár éve láttam egy mesét,...

Pár éve láttam egy mesét, amit nagyon szeretnék újra megnézni, de nem tudom a címét. Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Szóval elején voltam ilyen tech emberkék akik kék autóval jártak, teches zenét hallgattak és versenyeztek valaki másokkal, aztán jött egy robot, hogy mennyenek neki segíteni, mert vmi zöld robotokat gyártó nő kiszabadult vagy ilyesmi. Elmentek egy labirintus szerű hegyekkel körbevett titkos rejtekhelyre ami láthatatlan volt és csak beugratni tudtak magas sebességgel. Az autóknak ilyen kártyákkal(?) tudtak különböző képességeket adni és különböző pályákat kellett megnyerniük különböző kártyák feloldásához.


Egy playstation játék is készült ebből. Kb 5-6 éve volt hogy láttam.



2015. jan. 24. 00:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!