Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a Star Wars...

Nektek tetszett a Star Wars Az ébredő erő? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem mert én lehet hogy elmennék megnézni de a barátaim egyik fele azt mondja ,hogy nagyon jó a film a másik fele pedig azt hogy nagyon rossz.

Arra vagyok kiváncsi hogy szerintetek érdemes-e megnézni vagy nem? Ha nem érdemes akkor miért nem érdemes ha meg érdemes akkor miért érdemes megnézni vagyis érveket is kérnék.

Beszólásoktól lehetőleg kiméljetek! Válaszaitokat előre is köszönöm.



2015. dec. 26. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg, és döntsd el magad hogy tetszik e. A részrehajlásoknak semmi értelme nincs. :)


Kétségtelenül voltak hibái (csakúgy mint az ez előtti 6 epizódnak) de nekem összképben tetszett, szerintem érdemes megnézni. Persze hamarosan jönnek akik fröcsögve gyűlölködve fogják szidni a filmet, de én azt javaslom hogy magadra hallgass, nézd meg, és kiderül hogy tetszik e neked.

2015. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes tenned vele egy próbát, aztán majd meglátod neked tetszik-e. Ha az én véleményemre vagy kíváncsi jó lett a film, valahol a középmezőnybe helyezném el a Star Wars filmek listáján. Az új szereplők nagyon jók lettek, a színészek is vannak olyanok, mint Hamill-ék voltak anno, a hangulata is magával ragadott. Ugyanakkor kísértetiesen emlékeztet néhol egy másik alkotásra, de szerintem a pozitívumok miatt ettől el lehet vonatkoztatni. Én nagyon sajnálnám, ha nem néztem volna meg, megvolt a kellemes borzongás többször is a moziban, kicsit talán még be is könnyeztem. Daisy Ridley meg instant-crash, már miatta megéri megnézni.:D
2015. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem pl. a 7-es jobban tetszett a 4-5-6-nál is, de lehet csak azért mert ez az első Star Wars amit moziba láttam, szóval rossznak semmiképp se rossz
2015. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
20%
Nekem nem tetszett a Star Wars 7. A 7 rész közül én a vége felé helyezném. Nagyon emberfüggő, hogy kinek tetszik és kinek nem.
2015. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó volt! De azért én éreztem egy kis kopit a 4.részről!
2015. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én végig a 4-hez hasonlítgattam :P. De nekem nagyon tetszett, szerintem ez az egyik legjobb az összes közül pedig nem vagyok egy nagy Star Wars rajongó. Szóval ja, ha még nem láttad, nézd meg, mert szuper lett még úgyis ha pár helyen voltak részek amik kicsit "érthetetlenek". :)
2015. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

baromi egyszerű. ha még nem láttál star warst, akkor nézd meg.


ha az előzménytrilógia bejött (baljós, klónok, sithek), akkor nem gond, ha kihagyod. Ha viszont nem szeretted ezeket a filmeket, vagy nem értetted, miért az a nagy felhajtás körülöttük, akkor nézd meg az új részt.

2015. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elmentem és megnéztem Az ébrdő erőt és nekem tetszett.
2016. jan. 2. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!