Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Mondanátok nekem...

Animések! Mondanátok nekem shoujo animéket?

Figyelt kérdés
Annyi kérésem lenne hogy legyen fiú hárem és sok romantikus rész legyen benne............ Ja meg az eggyik fiuval jöjjön össze a lány és akármilyen műfaju lehet csak ne legyen tulságosan perverz naggyából ennyi előre is köszi mert kifogytam az animékből nagyon sokat láttam még egyszer előre is ARIGATO!!!!!!!!!!

2016. jan. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dóra a felefdező
2016. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg Ezt akartad írni?! Ne vedd sértésnek de ez nevetséges(!!!!) 13 éves vagyok régen is utáltam most is utálom! Kérlek szépen valami, NEM DEDÓS animéket a írj
2016. jan. 13. 17:41
 3/6 anonim válasza:

Hiiro no Kakera


Akatsuki no Yona - kész az 1, évad, nem biztos, hogy lesz 2., de valószínű, mert hogy még nincs befejezve az biztos (kialakult már a szereplők között valami, de nem jöttek össze ((méég?)))


Hakuouki


Ennyi jut eszembe, bocsi ha nincs közte olyan amit nem láttál. :)

2016. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

yamato nadeshiko shichi henge


Nagyon jó, bár már rég láttam. Remélem tetszeni fog. :)

2016. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Spilerke ***** válasza:
lovely complex
2016. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek habár naggyából mindengyiket láátam de azért ha valami még eszetekbe jut irjatok
2016. jan. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!