Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják sokan a Narutot?

Miért utálják sokan a Narutot?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért fikázzák ilyen sokan.. Akik utálják azok miért utálják?

2016. febr. 8. 04:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a kedvencem, amúgy leginkább azért utálják mert nagyon el lett húzva a naruto shippuuden, sőt igazából a manga is.
2016. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem, de el van húzva és itt is a "mindig a jónak kell győzni" alap van, ami borzalmas. Az Akatsuki szétkente volna simán az egész világot gond nélkül, de különböző bullshitekkel meg kellett őket ölni, mármint a tagokat. Sasori halála.... instant bullshit, nem is mondok rá semmit, már most ideges vagyok.
2016. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, a sima Naruto szerintem nagyon egy kellemes kis shounen volt, dacára annak hogy az elejét javarészt a HxH-ról másolták. A Shippuuden-től viszont elveszett az összes varázsa és mivel elkezdi komolyan venni magát ezért az eddig hibái is sokkal jobban kijönnek. De tömören amiért én utálom a Shippuuden-t: Klísés karakterek bármiféle jellemfejlődés nélkül és ostoba motivációval (különösen a 3 főhősre gondolok itt).

A Ninja War arc-tól rohamosan zuhanó minőség (mind az adaptáció, mind a történetvezetés terén). De ami a legjobban bosszant, hogy az emberek túlságosan is komolyan veszik és hype-olják a sorozatot dacára annak, hogy mennyire középszerű, klisés és a vége felé már csak nagyon olcsó "asspull" módszerekkel tudta húzni az időt. Oh, említettem már a fillereket?

2016. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A manga szerintem király, egyáltalán nics elhúzva, bánom is hogy vége...

Az anime viszont tényleg borzalmas, csupa filler, unalmas nézni, nem történik semmi.

Az egy dolog, hogy mindig a jónak kell győzni, de hol nem..? Minden filmnek az a vége, hogy a jó elnyeri jutalmát, a gonosz pedig a büntetését...

És elég sok szomorú, kedvelt hős halál is volt, akik pedig jók voltak: Jiraiya, Itachi, Neji, stb.

Szerintem, Kishimoto nagyon klasszat alkotott! :D

2016. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, de szerintem annyira nem nagy szám. Egész jó, szórakoztató, de vannak nála fényévekkel jobbak. Aki viszont tényleg utálja, az nem tudom miért nézi.
2016. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a fillerek miatt nem szeretik sokan.Amúgy Kishi elég jól elcseszte a végét,meg úgy látszik szereti megölni a legértelmesebb karaktereket:Neji,Itachi.
2016. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert gyökerek.
2016. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!