Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Rose Tylert a Doctor Who-ból?

Figyelt kérdés

Az interneten nagyon sok szavazást láttam, hogy melyik a kedvenc segítőjük a nézőknek, de általában eléggé a végén van... Nem "hisztiből" kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan dolog, amit nem vettem észre vele kapcsoatban?

Előre köszi a válaszokat!



2013. dec. 28. 22:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nekem ő a kedvencem. Valószínűleg azért, mert akkor ismertem meg a sorozatot, amikor ő volt az utitárs.

Szerintem amúgy a Doktorral való kapcsolata miatt nem csípik. Elvileg eddig még egy segítő sem került ilyen közel a Doktorhoz, mármint ilyen szinten.

De úgy vettem észre Marthát és a Pondokat jobban utálják. :D

2013. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
nem tudom mi van a néppel, de nekem egyedül ő volt emlékezetes, és tetszett a legjobban az összes útitárs közül
2013. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én Marthát szerettem a legjobban.
2013. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én meg Donnát. :)

Tehát szerintem az a válasz a kérdésedre, mint sok másikra: ízlések és pofonok, valakinek ez tetszik valakinek az, és gyakran pont azért utalják mások, amiért te szereted. :)

Amúgy nekem útitárssal se volt problémám, valami miatt mindet kedveltem. Azt szeretem nagyon a sorozatban, hogy mindenki megtalálhatja a kedvenc dokiját, útitársát.

2013. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jan. 3. 10:36
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm azt mondta, hogy azért nem szereti, mert nem valami okos. Amiben van némi igazság, de nekem még is ő az egyik kedvencem. A másik ok, amiért nem szerethetik, hogy az új szériában ő volt az első, és amikor az indult, az elején elég gagyi volt a sorozat (értsd: nagyon kis költségvetésből dolgoztak, és a technikák úgy néztek ki, mint a hetvenes években). A másik kedvenc companion-öm Donna. Szernitem az ő karaktere és története van a legzseniálisabban megírva a szériában.
2014. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Ez igazából ízlés dolga. Nekem Martha a kedvencem és én meg azt látom, hogy őt nem szeretik sokan. Rose általában elől szokott lenni. Egy csomó szavazást néztem (külföldit) és mindig ő nyert.

Először nagyon nem bírtam a csajt. Nem tetszett, ahogy rámászik az emberekre stb.,másoknak ez a baja az én kedvencemmel...

Mostanában már megbékéltem vele. Pl. tetszett benne, hogy egy csomó mindent megtanult a Dokitól.

De még mindig vannak dolgok, amiket nem bírok benne.

2014. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

---SPOILERS---(hehe, értitek, River)

Nálam is vannak olyan dolgok, amiket utáltam Rose-ban, például, hogy nem tudott továbblépni, és dimenzióágyú, stb stb...

Amúgy az én kedvencem is Donna, de a másik Rose.

Szóval köszi a válaszokat! :)

2014. jan. 25. 19:15
 9/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy keveseknek ő a kedvence, még nem jelenti, hogy utálják :) Én minden útitársát nagyon csípem a Dokinak, de asszem én is Rose-t találom a legkevésbé érdekesnek/jellegzetesnek. Meg az alapján, amit a későbbi részekben alakított (az évfordulós részben pl. Pillanatként) egy jobb, összetettebb karaktert is nyugodtan rábízhattak volna. De mondom, mindettől függetlenül őt is szeretem, különösen a második évadban nagyon aranyosak Tízzel :)
2014. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én szeretem / szerettem mindegyik utitársat. Persze van egy ranglistám, de egyikükre sem mondhatom, hogy utáltam, mert mindenki a maga módján volt jó utitársa a doktornak. Mégpedig szerintem:


Rose --> "Intim kapcsolat"

Martha --> "Felnéző kapcsolat"

Donna --> "Bohókás kapcsolat"

Pondék --> "Bensős kapcsolat"

2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!