Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miért utálják...

Simpleplan159 kérdése:

Szerintetek miért utálják olyan sokan Adam Sandlert? Én nagyon bírom őt, összes filmjét végig nevettem.

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy egy kicsit bugyuta, de akkor is nagyon jó színész...

2012. okt. 16. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Talán mert zsidó??

Én személy szerint nem utálom. Vannak jó filmjei, de alapjáratban nem jó színész. Nincs jó színészi játéka.

2012. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Én speciel nem pont azért,mert zsidó,hanem mert erre ő "fenebüszke" és másokkal is meg akarja kedveltetni a zsidóságot(a hangsúly a hogyanon van).

A filmjei meg egyébként is egytől egyig ízléstelenek és erkölcstelenséggel vannak teli.

2012. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

No, igen. Valóban vannak debil filmjei, alakításban pedig nem éri el a kor ászait, de ezt pótolni tudja az egyéniségével, ami-nem utolsó sorban-világsztárrá tette. Ő az a színész, aki nem játssza a szerepet, hanem éli. Simán el lehet hinni neki, hogy a való életben is ilyen, egy örök komikus. Aki pedig azt állítja, szar a faszi és nincs nézhető filmje, javaslom kattanjon rá a következőkre:

Távkapcs, Az 50 első randi, Kellékfeleség, Ne szórakozz Zohannal, Esti mesék, Spangol. Jóféle szereplőgárdát fog találni és a szórakozás mellett talán valami értéket is, amit érdemes lehet beépíteni a köznapjainkba....hm, mondjuk emberséget?

2012. okt. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen garantáltan nem fogsz nevetni. A 2001. szept. 11.-i terrortámadást hatásait a hétköznapi emberre szerintem nem ábrázolta jobban film.

Bennem egy jó ideig nem is tudatosult, hogy ez itt Adam Sandler.

2012. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat... Engemet nem érdekel hogy zsidó. Nagyon jól játszik, bele éli magát a szerepeibe, attól hogy néha gusztustalanok a filmjei... Nagyon nagy forma, és kész!!
2012. okt. 17. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én imádom őt egyik kedvenc színészem,összes vígjátéka amit láttam nagyon jó és szinte végigröhögöm. Szerintem sokan nem bírják a keményebb humort ezért nem tetszenek nekik a filmjei.
2012. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 brokenbone ***** válasza:
nagyon nem vicces, pocsék színész.van 1-2 jó filmje de azok sem miatta jók.azért szeretik sokan mert sok a hülye akiknek elég az ilyen felületes szar:D
2013. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg már régen kiöregedett ebből a műfajból, a gyerekes humorból...Én azért nem kedvelem, mert olyan rohadtul erőlteti magát, meg azért mert van egy filmtársasága, a Happy Maddison vagy micsoda, és mindig ő akar lenni a főszereplő az összes filmjeikben. 50 első randi, apa ég, apafej, ezekben szerintem elég jó, de a többiben... A Zohan nekem egyenesen kínszenvedés volt.


Amúgy csak én látom úgy, hogy nem találja a szerepét? Egyik pillanatban érzelgős kis cukipofa, a másikban meg retardált mint egy 5 éves oO

2014. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4. az a film nem egy vígjátéknak készült
2014. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy én is szeretem a filmejit és 4. nem úgy értettem
2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!