Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Na, lássuk, hogy igaz-e az a...

Na, lássuk, hogy igaz-e az a sztereotípia hogy az animések lúzerek, életképtelenek, stb. Tehát mindenki aki animet néz írja le hogy milyen ember valójában!?

Figyelt kérdés

Na akk én ilyen vagyok: visszahúzódó, csöndes, lúzert nem mondanám, de lehet más annak titulálna, kicsit beszari tipus, mert itthon ugyan merek feleselni de társaságban már nem, zárkózott is vagyok sajna nem kicsit, mert én nem érzem jól magam emberek között...

Tehát rám 75 százalékban ez igaz...


Tőletek is teljes őszinteséget várok, mert itt névtelenek maradtok!



2016. febr. 13. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát kicsit mondhatnám magamat életképtelennek mert naponta kb 5-6 x megyek ki a szobámból (nem iskolaidőben)

Lúzernek nem mondom magam mert az osztálytársaimat nem érdekli hogy mit csinálok emellett vannak barátaim

Viszont az is igaz hogy nem vagyok egy társasági lény nem szeretek sehova elmenni és ha mondjuk van szabadidőm (mondjuk suliban "lyukasóra" vagy hosszabb szünetek) akkor inkább mangát olvasok vagy rajzolok minthogy beszélgessek

Nem szeretem a tömeget ráadásul félek ha sok ember vesz körül (mondjuk bemegyek a városba egyedül akkor remegek mit a nyárfalevél mert mindenhol emberek vannak és mint ahogy te is mondtad én sem érzem magam jól emberek között)

Összességében szerintem rám is kb 70-75%-ban igazaka ezek a dolgok ^-^

2016. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én imádom az animéket és a mangákat is, de mindemellett mindig is nagyon népszerű voltam és nagyon szeretek társaságba járni, bulizni. Könnyen megtalálom szinte bárkivel a közös hangot és nagyon élvezem is ezt.
2016. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Diplomás értelmiségi, 4. éve boldog párkapcsolatban.
2016. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is társasági embernek mondanám magam. Sokat nézek animét hétközbe, de hétvégén focizunk,iszunk, csajozunk stb. Olyan ember vagyok aki "allergiás" arra hogy: miért nézel animét az gyerekes mese. Tehát nem egyszer kerültem emiatt veszekedésbe. Amugy én abszolut béke türő ember vagyok, nagyon ritkán keveredek veszeledésbe emberekkel, de nem is kerülöm, tehát ha beszolnak akkor vissza szolok. Tehát akkor röviden: egy társasági ember vagyok aki nem szereti ha a hobbiát piszkálják, béketürő ember, de nem meghunyázkodó.
2016. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!