Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek milyen erős lehet...

Szerintetek milyen erős lehet Superman, mennyi lehet a harci ereje?

Figyelt kérdés

Az Acélember cimű filmben lévő Supermenra vagyok kiváncsi, összehasonlítva a Dragon Ball széria harci erőivel.


Oké tudom hogy csak A Dermesztős részek közepéig mérték a konkrét erejüket, de azért lehet viszonyítási alap.



2016. ápr. 27. 00:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42
2016. ápr. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Supermen erejének nincs felsö plafona, mert a telekinetikus ereje miatt képes mindenre. A látható ereje csak azért ekkora, mert mentális gátakkal korlátozza magát. Persze ez csak akkor igaz ha a sejtjei felvannak töltve a nap energiájával. A vörös nap fénye alatt kripton az ereje, ami szerintem nagyobb valamuivel mint egy átlag emberé.
2016. ápr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

Nehéz válaszolni, Szupermen két forrásból táplálkozik,

1: a Kriptonon nagyobb (sokkal nagyobb) a gravitáció, ezért a kriptoni test önizmosodik, hogy el bírja viselni. Mivel a Földön kicsi a gravitáció, ezért itt az izomereje a sokszorosára nő (Gondolj a Holdraszállásra, ott kisebb a gravitáció (6x kisebb), egyszerű emberek százkilós szkafander-felszerelésben vígan méter magasra ugráltak, mert az izomerejük a földi gravitációhoz szokott)

2. mint minden jó növény, napenergiából állít elő magának energiát, és amíg nem kapunk pontos adatot arról, mennyi napenergiát képes hasznos erővé váltani, addig nehéz megmondani...

Mondok egy számot, a Kripton 40% nagyobb gravitáció, úgyhogy izomrőben 40x erősebb mint egy átlagember.

+ ehhez add hozzá a napenergiából nyert erejét.

2016. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Két külön univerzumról beszélsz ,kb értelmetlen összehasonlítani őket. Pl az acélemberben Zod képes lett volna megölni szerintem superman-t , fordítva megis történt , ergo szerintem ha valaki van annyira erős azért megtudja sebezni/ölni őt. Ilyen szempontból a Dragon Ball-s harcosok közül szerintem elég sokan könnyen végeznének vele. Ugyanakkor ott van superman-ak a nap amit előttem már leírtak (meg mert 800x átírták a történetét) emiatt ugye szinte korlátlan az ereje , tehát akármekkora is lehet Gokuék ereje (mondjuk nem mondják ki de tudjuk az erejüket így is) akkor sem tudja legyőzni őt. Szal értelmetlen vitakérdés ez.
2016. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

Superman ereje 15625.


Superman 100 tonnát képes megemelni.

Egy átlag ember testsúlyának 40%-át képes megemelni és egy átlag ember súlya 80kg körül belül. 32 kg a 40%-a ennek a súlynak, 100 000 kg osztva 32-vel az 3125, tehát superman 3125 ör többet képes felemelni egy átlagos embernél.


Emlékeztek mikor Raditz egy átlagos embert 5 ös erősséggel szkennelt le? Tehát Superman ereje 3125*5 ez pedig 15625.


Amikor Goku elsajátította a kaioken4x-et 40ezer volt az ereje.

Goku erősebb minden tekintetben.

2016. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

4es vagyok , bocs az angol forrásért

Depends on which version of Superman. The Current Superman in Comics can't, he struggled to move 1/3 of the Earth, he needed Martian Manhunter and Wonder Woman to help him move the Earth. Even at that point he was struggling. The Silver Age Superman could easily do it, he was moving dozens of Planets with ridiculous ease. The late Golden Age Superman could. All Star Superman was pushing at 200 Quintillion tons, which is 1/30 of the Earth.

So really it depends on which version of Superman. Some can, some can't.

The ones that can: Silver Age Superman and late Golden Age Superman.

But the normal, current Superman in Comics can't lift the Earth, or a Planet at the size of it.


Ennek a lényege annyi , amit már írtam fent is , hogy többféle superman verzió van , a képregényes verziós nem képes egy bolygó felemelésére és kb az igaz amiz az 5. írt , de a ezüst és aranykorát élő superman , mint a filmes vagy rajzfilmes verziók könnyedén elbírnak egy bolygót is ebből következik , hogy ezekben a verziókban korlátlan ereje van szal így Superman az erősebb ismét.

2016. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok


Nos én okultam egy egyszerű animációból, Goku elsajátította a teleportálás képességét. Ha tisztában van azzal, hogy Superman gyengül a Kriptonittól, egyszerűen csak oda teleportálja ahol van és véget is ért a küzdelem, ugyanez a helyzet ha rájön arra Goku hogy egy vörösnap közelében is gyenge.


Más kérdés, hogy Goku ennyire azért nem eszes és inkább harcolni szeretne szemtől szemben.

Mindkettejük ereje szinte a végtelenségig képes fejlődni egy harc alatt, szóval szerintem felejtsük is el a fejtegetést, a küzdelem sose érne véget.

2016. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

(5ös vagyok megint)


Egyetlen egy dolog biztos, hogy Krillin meghalna.

2016. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

4es

Nah látod ebben egyetértünk abban is , hogy van supermanak gyenge pontja és abban is , hogy krilin meghalna.

Annyit tennék , hozzá , hogy Goku nem hülye ha tisztában van az ellenfele gyengepontjaival akkor is inkább küzdenek azok kihasználása nélkül , és igen legyőzné superman-t ily módon könnyedén de ha nem használja ki akkor veszít ehez kétség nem fér.

2016. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem maradjunk annyiban hogy Saitama (onepunchman) megjelenik és mind a kettejüket egyetlen ütéssel darabokra szaggatja. Vége :D
2016. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!