Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek milyen erős lehet...

Szerintetek milyen erős lehet Superman, mennyi lehet a harci ereje?

Figyelt kérdés

Az Acélember cimű filmben lévő Supermenra vagyok kiváncsi, összehasonlítva a Dragon Ball széria harci erőivel.


Oké tudom hogy csak A Dermesztős részek közepéig mérték a konkrét erejüket, de azért lehet viszonyítási alap.



2016. ápr. 27. 00:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mellesleg nagyon le vagy maradva gondolom csak a magyar dragon ballt láttad... Meg még nem biztos hogy a ki hogy hatna rá lehetséges hogy könnyen végezne vele vagy ki lökné belőle a nap energiát
2018. márc. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
gyerekek ,kár a Dragon ball és Superman univerzumát egymáshoz hasonlítani,de ha már megtettétek akkor én is leírom a véleményem. logikus és egyértelmű hogy Goku milliomod de inkább trilliomodszor erősebb Supermantől.Superman, ha a képességeit veszem alapul nem erősebb egy ifjú Sátántól (Piccolo) arról nem beszélve hogy nem tud teleportálni sem stb. És amúgy ha Superman regenerálódási képességét néézük ami a napnak köszönhető ez addig hasznos számára míg a testrészei a helyén maradnak Piccoloval ellenben.Ő vissza is növeszti.de a DB-ben számtalan hozzá hasonló ellenfelet győztek le aki másból nyeri az energiát . Goku energiái billiomodszor erősebbek mint amit a Nap egész életében elő tud állítani. gondoljunk a Super részeire mikor a Zéró térben harcolnak. létrehoztak egy egész univerzumot annyi energia szabadult fel a harc során. Ráadásul sokkal inkább tapasztaltabbak harcművészet terén mint Superfiú.de megannyi más képességekkel bírnak a db univerzumbeli harcosok nem mint Superman. Amúgy hozzáteszem Supermannek is megvan az ereje ahhoz hogy elpusztítson egy bólygót ,a mag destabilitásával de hogy túl élné e a robbanást nem tartom valószínűnek. de gondoljunk csak belle a filmekben látotakra . a saját fajtájával is alig bírt el ,számtalanszor ki is ütötték és ők nem voltak erőben annyira fölényben. ráadásul jött egy fszi egy másik idősíkból is és egy kalapáccsal is lenyomták XD de lehetne még annyi okot,érvet mondani miért erősebbek a db szereplők.
2023. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
írtam mindezt úgy hogy rajongok Supermanért (is) és ráadásul Supermanos pólóban vagyok :DD
2023. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!