Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman vs superman! Szerintete...

Batman vs superman! Szerintetek érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni a filmet, de páran azt mondták, hogy az összes batman filmet látnom kell előtte különben nem fogom érteni.. Én csak pár batman filmet láttam, nagyjából tisztában vagyok vele mi hogy vam, de kicsit elbizonytalanodtam..
2016. ápr. 25. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nézz Batmant mert nagyot fogsz csalódni, harmat gyenge elkezdtem nézni, de végül végig pörgettem. A Batman filmek számomra annyira összetettek, jók voltak, hogy egy ilyennel elrontani nagy hülyeség volt...Joker meg bane után bedobni egy ilyen gagyi supermanes f**-ságot, jesszus...
2016. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri. Nem volt tökéletes, főleg nem egy Dark Knight, de nézhető film volt.
2016. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2016. ápr. 25. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem muszáj előtte látnod az összes Batman-filmet. Egyébként engem kikapcsolt és elszórakoztatott, bár én minden hülyeséget megnézek.
2016. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, nézd meg nyugodtan. Nem kell előtte megnézned a többi filmet, a Nolan-féle Batman nem is része az univerzumnak.
2016. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem tetszett végiguntam legrosszabb Batman film lett borzalom
2016. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a barman vs superman nem is olyan rossz!!! ne szórjátok meg igazán jó film!!!
2016. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!