Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem shounen-ai és...

Tudtok nekem shounen-ai és shoujo-ai animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Oké, szóval, úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom ezekkel a műfajokkal is. Már egy ideje animézek, de ezt a témát eddig igyekeztem kerülni, viszont azért érdekelne, hogy ezek mégis milyenek. Eddig csak olyan animéket láttam, amikben nem ez volt a fő vonal, maximum poénnak raktak bele 1-1 ilyet, de én arra lennék kíváncsi, milyen az "igazi", ha értitek x)Fontos, hogy kezdő vagyok, tehát ne valami hardcore yaoit/yurit ajánljatok, hanem lehetőleg olyat, amiben szex nem nagyon van, mert azt még hetero-ból sem merem bevállalni xD Szóval olyanokat, amiket egy témában nem járatos embernek is megmutatnátok, amikkel meg lehet ismertetni a műfajt.

Köszönöm előre is^^ Egyébként lány vagyok, 17.



2016. jún. 13. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja,a yaoi mangák mindent visznek.XD
2016. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!