Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball Super csak...

A Dragon Ball Super csak szerintem vette nagyon gyerekesre a formát? A "Z"-t gyerek koromban imádtam, és az kicsit komolyabb is volt, ez az új valahogy nagyon más.

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem részben megválaszoltad a kérdéseddel magadat

"gyerek koromban imádtam" tehát lehet te lettél érettebb mint a műfaj maga. Nekem pl nem tűnik másabbnak nyilván nem annyira kidolgozott se a történet se a rajzolási módja sajnos mint a Z-ek volt de a dragon ball hangulat nekem átjött főleg az utolsó 5-6 rész óta nagyon üt.

Te mire gondolsz egyébként gyerekes alatt?

2016. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tényleg gyerekesebb lett, mint a Z.

Ezt amúgy szerintem az váltja ki, hogy teljesen más az animáció és Goku még a megszokottnál is infantilisebben viselkedik.

Nagyon hasonlít a sima DB-re, az volt ilyen.

Engem leginkább az zavar, hogy Vegita már megint rongybabának volt csak jó. Meg már lassan végigmennek a teljes színskálán ezekkel a gyökér hajszínekkel.

2016. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom engem annyira nem zavar ez a hajszínes dolog ha megállnak itt és inkább mennek tovább számok terén ssj blue 2 esetleg 3... (bár a 3 viccesen nézne ki kékben)

Ami Gokut illeti szerintem nem változott mindig hülye volt csak a Z-ben mindig komolyan vette a harcokat most tényleg olyan mint a sima DB-en volt ezáltal valóban gyerekesebbnek tűnhet. De ha már Vegita rongybaba lett akkor mit szóljanak a Gohan fan-ok?

2016. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

várjuk ki a végét ,hátha lesz még Vegetának nagy dobása..

spoiler sztem Blackkel Goku sem bír valszeg használni fogja a gombot...

2016. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Attól hogy érettem lettem én is, ha vissza nézem a Z-t, akkor sokkal másabb. Goku agyi szintje kissebb mint valaha, Vegetából full gyökeret csináltak, Gohan elpuhult...

A hajszínben a piros hökkentett csak meg, a kék még elmegy (na azért remélem nem jön több, elég a rózsaszín blacknek xD)

Magában az egész sorozatban változott meg valami, eltűnt számomra kicsit az a régi varázsa ami miatt még most is szeretem :/

2016. szept. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!