Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ball GT-ben mennyi...

Dragon Ball GT-ben mennyi ideig tart míg goku gyerek? És utána megint lesz tini? és közben a többiek mit csinálnak? Keresik a botot a kezükbe?

Figyelt kérdés
Engem irritál hogy kisgyerek lett megint ezért nem vagyok benne biztos hogy érdemes lenne e eggyáltalán elkezdeni nézni személyes véleményeteket és egy rövid körvonalakban való vázolást tudnátok nekem adni?

2014. dec. 21. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
GT-t hagyd ki, filler sorozat, és nagyon alulmúlja a Dragon Ball Franchise-t!
2014. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Goku lényegében végig gyerek marad, kivéve amikor elér egy pár, kimondottan a GT-hez kitalált Super Saiyan fokozatot, amikor is ideiglenesen visszaváltozik felnőtté (mivel ilyenkor erősebb, mint a varázslat, ami gyerekké változtatta, ezért az addig nem fog rajta). De aztán megint gyerek lesz, amikor ez a fokozat elmúlik.


A többiek meg nem csinálnak mást, csak tökölődnek az egész sorozat alatt, egyikük sem ér semmit, mert Goku az abszolút főszereplő. Mindig, mikor úgy hinnéd, végre szerepelhetnek egy kicsit, elverik őket, és megint Goku menti meg a napot.


Én nem vagyok Dragon Ball rajongó, ezért nem utálom annyira a sorozatot, mint a kemény fanok, és szerintem a közepe-vége felé van is egy pár nézhető rész. De az eleje érdektelen vacak, azokat a részeket én sem bírtam végignézni. Ha nem bírod az alapfelállást, akkor ne is kezdj bele.

2014. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor esélytelen hogy nézzem már a Dragon Ballba is túlsokat volt nekem gyerek köszi a válaszokat :D
2014. dec. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!