Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik a legjobb...

Praták Dávid kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb anime? Bármi jöhet ha tudtok akkor a naruto bleach naruto shippuuden vampire knight-hez haonló animéket :-)

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már a kérdés is hülyeség, viszont a felsoroltak egyértelműen a gyengébbek közül valók.
2016. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyelj ha nem a kérdésre akarsz válaszolni akkor ne írd meg a véleményedet , köszönöm.
2016. okt. 20. 16:38
 3/5 Miniloli válasza:
Szerintem lehetetlen dönteni, hogy melyik a legjobb. De nekem a kedvencek az: Akame ga Kill, Mob psycho 100,Aot,... és még rengeteg másik.Szerintem ha még nem láttad akkor mindenképp nézd meg a Death Notet.:)
2016. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönaöm a segítségedet
2016. okt. 21. 22:09
 5/5 anonim válasza:

Ha szereted a shounen-t akkor Hunter x Hunter (2011), FMA: Brotherhood, Ao no exorcist

Ha szeretnél mély mondanivalójú animét akkor Fate/Zero, Kara no kyoukai ( ezek filmek és elég sötét hangulatúak és nehezebb megérteni), Madoka Magica (ne egy átlagos magical girl animére számíts), Requiem for the phantom,Ghost in the shell (ez film), én még a Steins;Gate-t is ide sorolnám

Ha szeret a véres animéket akkor Hellsing Ultimate,

Mirai nikki, Highurashi

2016. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!