Legjobb anime?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a Yu-gi-oh.
2016. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Kedvenc lehet, de olyan, hogy "a legjobb" nem létezhet.
2016. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mármint szerintetek a legjobb
2016. máj. 18. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
School days. :D Viccen kívül: Nisekoi,Naruto,Toradora(a végével nem vagyok elégedett),Sakurasou no pet na kanojo(ahogy itt sem).Ezek a kedvenceim.Amik még bejöttek:Tonari no kaibutsu-kun,Saekano,Oreshura. :)
2016. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Mondj egy kategóriát és megmondom. Mindegyik kategóriának megvan a maga legjobbja. A Naruto és Toradora két külön műfaj, de a legrosszabbak között van sztem. A shounen-ek között a legközelebb a Gintama áll hozzám, mert nem csak az értelmetlen harcokon van a hangsúly. A Naruto egy okádék. Ott van még a Code Geass, amit érdemes megnézni Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Nanatsu no Taizai, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Noragami /Aragoto, stb.
2016. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól,hogy neked nem tetszett,másnak még tetszhet.
2016. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
#6 Igazad van, de nem is vonatkoztattam mindenikre, mellesleg tényleg nagyon az a két alkotás. Még az a romantikus hagyján, de ott van szegény Naruto mennyi filleren kell még szenvednie a minőség rovására. Lassan már azt sem tudja mi miatt harcol. :D
2016. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké,hogy a vége elvan cseszve,meg teli van fillerekkel(bár van pár jó is),de nekem akkor is tetszett,de mondjuk inkább csak a Danzos részekig,utána már süllyedt a színvonal nagyon.Ott lett igazán eladva. :D
2016. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Elvileg a végnek kéne értelmet adjon a sztorinak, de közben élvezetes is legyen, hogy végül méltó befejezéssel záruljon. A Naruto régen kedvenc volt, de el lett cseszve a sok fillerrel és az értelmetlen harccal, inkább a mennyiségre mentek, mint a minőségre. Példát lehet venni az One Pace-ról 700+ rész és még mindig tartja a színvonalát. Persze megértem, hogy van akinek a szemétrevaló is egyfajta kincs, mint a Naruto Shippuden vagy a SAO második évada és a Tokyo Ghoul második évada. Ezt a Toradorát sem ajánlom senkinek, már aki tudja értékelni a minőséget. :D
2016. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Inuyasha szerintem elég jó anime

na meg persze Death Note az örök kedvenc...

másik nagy kedvencem : AO NO EXCORCIST

ezeket nem néztétek?

2016. máj. 19. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!