Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elsősorban lányok válaszát...

Elsősorban lányok válaszát várom, milyen animét ajánljak neki?

Figyelt kérdés
Van egy kedves lány ismerősöm és meg akarom vele ismertetni az animék világát. Mivel fiú vagyok a neki illő animéket nem ismerem (ecchit, meg kaszabolósakat nem ajánlanék neki). Tudtok esetleg valami bevezető animét mondani, lehet hogy a yaoi eltántorítaná előszörre, de ilyenek is jöhetnek, nem tudom a reakcióját. Nem az a királylány fajta, inkább fiús, de meg vannak neki a tipikus férfiideálok(justin bieder, one direktion,stb...)/elnézést kérek ha valakit rosszul írtam\. Köszönöm a segítséget!

2016. nov. 20. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Boku dake ga Inai Machi

Durarara

Gekkan Shoujo Nozaki-kun


Vagy dobj be neki egy sortanimét, azoknak sok lány rajongójuk van (pl haikyuu/free)

2016. nov. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kizcar válasza:

Az utolsó válasz óta már biztos fiatal felnőttek vagytok. Ajánlanék pár animét. Szóljatok ha már ismeritek. A legjobbakkal kezdeném.


Sen to Chihiro no Kamikakushi

Hauru no Ugoku Shiro

Okami kodomo no ame to yuki

Kimi no na va

Hotaru no haka

Tenkū no shiro Rapyuta

Mononoke hime

Kaze no tani no Naushika

Kurenai no buta

Majo no takkyûbin

Tonari no Totoro


Valamelyiket már többször is láttam, de valamennyit legalább kétszer.

2023. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kizcar válasza:
Elfelejtettem: Akira
2023. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!