Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ismer aranyos, de...

Valaki ismer aranyos, de értelmes animét?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom jól megfogalmazni, de általában azokban az animében amikben van cukiság azok nagyon komolytalanok vagy hogy is mondjam. Cukiság alatt nem azt értem, hogy van egy kiscsaj ami cuki és kész, hanem aranyos kapcsolatok vannak pl: Black Bullet-ben Enju meg Rentaro,

No Game No Life-ban shiro meg sora. Tudom, hogy elég furcsán írtam le a dolgokat de remélem egy kicsit legalább érthető.:)



2016. dec. 6. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Halvány lila gőzöm sincs, miről beszélsz.
2016. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt az is számít,hogy ki mit talál aranyosnak.Lovely complex,Toradora(itt a vége felé jönnek össze).Én sem értem egészen a kérdésed,talán próbáld meg másképp leírni.
2016. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barakamon
2016. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ore Monogatari!!
2016. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - de csak az első évad, elsőre baromságnak tűnik, de ahogy halad a történet rájössz hogy komoly is

Hyouka

Hataraku Maou-sama!

Tasogare Otome x Amnesia

2016. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez a kérdeés fura de

Hunter x hunter

És

Tengen toppa gurren lagann

2016. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy hülyén fogalmaztam, de nem volt kedvem sokat agyalni rajta:)
2016. dec. 10. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én asszem, hogy például: Kaleido Star, Vadmacska kommandó/Toki mew mew/Mew mew power
2016. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Arra gondolok, hogy pl még a Candy Candy is jó. De az mondjuk nem kifejezetten cuki, hanem egy ilyen élettörténet, de én nagyon szeretem.
2016. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!