Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes folytatnom a Monster...

Érdemes folytatnom a Monster animét?

Figyelt kérdés
20 részt lelkesedéssel ledaráltam, de valahogy még nem indult be, Mikor fog izgalmasabb lenni? Vagy végig ilyen? Megéri végig nézni?

2017. jan. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon istenítik az animét és valóban nem rossz, de szerintem túl van hypolva. Ha valaki nem csak nézi és elgondolkozik azon amit lát, történik vagy mondanak, akkor rá tud jönni a sok hülyeségre és összességében arra, hogy nem egy nagy durranás, főleg ami a befejezést illeti.


Amúgy szerintem dúrván el van húzva, 30-35 részbe belefért volna ugyanez a történet.

2017. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem tetszik már annyira, akkor ne folytasd nem kötelező végig nézned. Én se néztem végig, akkor még kevés részhez volt felirat és azóta se néztem bele. Kinek mi jön be. :)
2017. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc sorozatom, nem csak az animék közül. Szerintem csodás a hangulata, a karakterei, a zenéi, kiválóan bánik a feszültséggel és remek a története. Én egy percet nem untam belőle.

Ha ez alatt a 20 rész alatt nem tudott megfogni akkor szerintem már nem is fog. Megpróbálhatod a 30-dik részig nézni ugyanis ott történik egy pár nagyobb fordulat és ha ott se fog meg akkor tényleg inkább hagyjad. Nem tetszhet minden mindenkinek. Ez van.

2017. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 20 rész alatt nem jött be akkor az után sem fog... Én végignéztem és tetszett, de a seinen műfajon belül nem nevezném emlékezetesnek.

Esetleg a mangát megpróbálhatod...

2017. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!