Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes lenne folytatnom a...

Érdemes lenne folytatnom a Black Sails-t ha az első rész alapján abszolút nem jön be?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom hogy milyen jó sorozat ez a Black Sails, aztán úgy voltam vele hogy meg nézem mi az olyan nagy cucc benne. Már maga a kalózos téma se nagyon érdekel, de azért bepróbálom. Aztán az első rész abszolút nem tetszett. A történet nem igazán érdekel eddig, nincs egy szimpatikus karakter se,mind érdektelen, az intró az egyetlen pozitívum. De mindenki úgy oda van érte hogy milyen jó, meg a Trónok Harcánál is jobb, úgyhogy nem tudom hogy érdemes lenne-e folytatnom, később szimpatikusabbak lesznek-e a karakterek, a sztori érdekesebb lesz-e, egyáltalán lekötne-e?

2016. júl. 13. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz még pár rész vagy az egész évadot, nem olyan sok rész és utána dönts, nekem az egyik kedvenc sorozatom és vannak benne érdekes karakterek akikről soha nem lehet tudni hogy éppen kinek az oldalán állnak és kinek az érdekeit képviselik. A harmadik évad pedig brutálisan jó volt, a csata jelenetek nagyszerűek voltak. Plusz én szeretem felismerni a történelmi szereplőket akik az ac 4-ben is benne voltak.
2016. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg vannak benne olyanok is akikről azt gondolod hogy jó, aztán később azt kívánod hogy dögöljön már meg.
2016. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd félre. Talán csak nem a megfelelő hangulatban kapott el.
2016. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a kalózos filmeket, de a Fekete vitorlákat ennek ellenére nagyon megszerettem. És az az igazság, hogy bár nagyon meg nem indított, de nekem az első rész is pozitív élmény volt.

Nem vagyunk egyformák, ha neked nem jön be, hát nem jön be. Én azt mondom, hogy próbáld meg és nézz belőle pár részt. Ha később sem kezd el érdekelni a dolog, akkor hagyd.

2016. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na végül feladtam, ez nagyon nem nekem való. Pedig a Trónok Harca meg a Vikingek a kedvenc sorozataim, de ez sehogy sem köt le. Helyette belekezdtem a Stranger Things-be ami azért sokkal jobb ennél.
2016. júl. 28. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a kérdésed kiírása óta már fél év telt el, de azért válaszolok: én nagyjából ugyanígy voltam vele, mint te.

Végignéztem a Rómát és utána ezt a sorozatot vettem elő. Egyrészt azért, mert jókat hallottam róla, másrészt azért, mert szeretem a kalózok kalandos világát (az Assassin's Creed IV: Black Flag és a Karib-tenger kalózai pl. mai napig nagy kedvenceim).

Először egyáltalán nem fogott meg, de aztán a 2. évad környékén, amikor már nagyjából elkezdett kialakulni bennem az, hogy ki kicsoda, éppen kinek az oldalán áll és hogy addigra azért már összeállt egy alapsztori, onnantól fogva, mint a fekete lyuk, úgy szippantott be.


Találó a Trónok Harcás hasonlat, ugyanis azzal is pont ugyanez volt: az első évadot úgymond fapofával néztem végig, még az évadzáró résznél sem értettem, hogy ki kicsoda, meg kivel van. (Ez lehet az én lassú felfogóképességem miatt van.)

Aztán ahogyan ott is következtek a következő részek a következő évadban, úgy keltette fel egyre jobban az érdeklődésemet. Itt is ugyanez volt.


Szerintem a karakterek közül bőven lehet olyat találni, akivel lehet azonosulni, nekem Flint, Silver és Vane a kedvenceim, de Teach is nagyon jó. (Fun fact: ugyanaz a fickó alakítja, aki a Rómában Titus Pullo-t. :) ) A csajok közül meg Max az, akit de rohadtul szétke.élnék. :D


Ha még azóta nem pótoltad, szerintem tegyél vele még egy próbát! Tényleg az 1. évad az elég langyos a többihez képest, utána indul csak be igazán. (Szerintem!)

2017. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!