Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan érdemes folytatnom az...

Honnan érdemes folytatnom az Odaátot, ha nem tudom, hol tartottam?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Gabriel halála után hagytam abba valamikor két éve. Nagyon sok minden megmaradt az első évadokból, szóval amikor újra nekiestem, nagyon unalmas volt a legelejéről. Mikor kezdődnek a legfontosabb történések a 4. évad után kb., ahonnan okvetlen érdemes újrakezdeni?

2016. aug. 26. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Regisztrálj ide: [link]

Itt tudod követni, mivel hol tartasz. Wikipédián meg nézz utána az epizódok tartalmának, hogy kitaláld, hol tetted félre.

2016. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gabriel halála az 5. évadban volt, szóval ha ott hagytad abba, akkor a 4. évadot (és az ötödik nagy részét is) már láttad. A helyedben én a hatodik évadnak kezdenék neki. :)
2016. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen folytassad, ha van rá időd, hisz Gabriel halála után elég sok érdekes dolog fog történni. :D

Gabriel halála valahol az 5.évad elején van asszem.

2016. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én az elejétől nézném, úgyis elfelejtetted 2 év alatt, mi volt, az első évad lehet, hogy ismerősebb, de hidd el, utána már újdonságnak fog hatni. az a tapasztalatom, hogy az agyunk jobban eltárolja 1-1 sorozat első részeit, és utána már csak rutinból nézed a sorozatot, nem figyelsz annyira, mint elsőre :D

De az 5. évadot mindenképp nézd meg újra, utána a leviatánok ne tántorítsanak el semmitől, lesz még jobb is :D most így a 10-11. évadra nagyon magára talált a sorozat.

2016. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 6. Évadot nyugodtan kihagyhatjátok....
2016. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

a 6-7-8 éved felejthető élmény

néhány részt leszámítva szar az egész sajnos :/

2016. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 6. és 8. évad azért nem volt annyira gyenge. A 7. valóban elég érdekesre sikeredett, de a történet alakulása szempontjából ezt az évadot sem ajánlatos kihagyni. Az SPN tipikusan az a sorozat, ahol előszeretettel utalgatnak vissza a régebbi eseményekre.
2016. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp kezd az elejétől. Mire végzel már lehet, hogy meglesznek a 12. évad részei is *-*-* Bár, ha egyszer elkezded akkor nehéz abbahagyni :D
2016. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akajasimisija válasza:
Gabriel csak a 13. Évdban hal meg mert egy arkangyalt csak arkangyal pengével lehet megölni. A sima angyalpenge nemsokat ér.
2018. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!