Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sasuke sokkal erősebb mint...

Ptlg225 kérdése:

Sasuke sokkal erősebb mint Naruto?

Figyelt kérdés

A lényeg nem néztem végig a Narutot sem a Shipundent, csak pár részt láttam belőlük és kb értem az egészet.

De akkor Sasuke nem sokkal erősebb mint Naruto?

Mert Naruto mindig a kyuubi 9 farkú rókadémon erejét használja nem csak a sajátját és mégis csak döntetlenre zárult minden küzdelmük, miután elverték egymást Sasukéval.



2017. febr. 26. 10:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sasuke 9 Bijuu erejét használja és ugy se tudjq elverni Narutot a végén.
2017. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 11/11

Nem, nem használta az erejüket, mivel csak el lettek zárva.

Ha magábapecsételte volna őket, akkor Narutonak esélye se lett volna ellene.

2017. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"sasuke a sajátját naruto meg a rókáét használta csak".

Mi a különbség,hogy valaki születéssel örököl valamit,vagy "megszerzi"?Sharingan-t kekkei genkai által.

Átok pecsétet meg bőszen használta mindig :)

2017. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13

Az, hogy Sasukenak az a saját ereje. Naruto meg más valakire támaszkodik.


Illetve, hogy Sasuke erejét lehet bővíteni, ha magába pecsétel több bujuut. Ellenben Nauroval.

Pl. mindkettejükben lenne 1-1 bijuu Sasuke feltörölné Narutoval a padlót.

2017. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Saját ereje,örökölt a sharingan,az átokpecsét kapott,a Kyuubi is kapott...

Ha jól tudom,amikor Rikudou elment akkor vitte az erejét is...

No,de ilyen alapon szerintem egy Sasuke vs Naruto párharc ahol nincs se Rinnegan se Sharingan,ilyen alapon Susano,Amaterasu se,csak saját erők,akkor szerintem Naruto nyerne...

Neki ott a saját chakrája + még ott van a senjutsu és egyebek...,nem beszélve hogy Naruto képes teleportálni ahogy minato (amikor leszedte Boruto-t a kőfalról)...

Na meg ez a "kapott" ,hülyeség...

Sharingan vérvonal képesség,a Rinnegan az öreg miatt van..

Azért ahhoz,hogy a "legmorcosabb" bijuu-val összebarátkozzon kellet nem kevés,illetve le is kellett győzni,Kushina láncai már sehol sem voltak...

2017. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sasuke nem pecsételi magába a Bijuukat de s*opalja mind a 9erejet a vegen Naruto alap chakraja is sokszorosa Sasukeenek de m1.Sasuke csak egy nagykepu senki a saringanja nelkul szart se erne (ott volt az 1. Harcuk bar akkor meg naruto nem tudta iranyitani Kurama erejet.)
2017. márc. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Naruto ott abban a csatában legyőzhette volna Sasukét ha meg akarta volna ölni.(Mit számít ,hogy kinek van bijuu-ja,meg kinek rinne-sharin ganja? Az az erősebb aki az erősebb ennyi.
2017. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=v2tkz92eG_E&t=8s


Na ez a video szerintem megadja a választ a kérdésemre :D

2019. febr. 16. 18:03
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet biztosra állítani, bár lehetséges hogy valamivel valóban erősebb de nem hiszem hogy annyira sokkal.
2020. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Attol fugg. Geninkent sasuke erosebb, a shippudenben es a borutoban naruto mert sasuke mondta borutonak hogy naruto erosebb nala.
2020. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!