Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan: Honnan...

Attack on Titan: Honnan jönnek a titánok? [spoiler]

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, igazából az lenne a kérdésem, ami le van írva. Tisztában vagyok Ymir Fritz történetével és a 9 titánba szálló lelkével. Viszont innen már homályos az egész, hogy hogy lett annyi óriás? Mármint azt tudom, hogy a nagy titánháború után a Marley-iek titánná változtattak jópár Eldiai leszármazottat, de olyan sokat nem lehetett, hogy ilyen rengeteg sok lett, nem? Ennek köze lehet ahhoz, ami Connie falujában történt? Vagy ezekre még nincs publikus válasz? Mert akkor teóriákat is szívesen meghallgatok ^^

(Ééés ha már nagyon belemerültünk, azt sem teljesen értem, hogy Fritz király miért menekült, és építtetett falakat, a Marleyiek elől? De akkor minek vitte őket is magával? o-o)

Nagyon szépen köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot és leírja :))



2017. márc. 20. 22:02
 1/9 anonim válasza:
69%
De te most arra gondolsz,hogy hogyan lett egyre több titán? Mert,ha igen akkor valami olyasmit olvastam,hogy a megevett embereket kihányják és azokból lesznek a titánok,de ez nem biztos,lehet nem igaz,bár elképzelhető! :D
2017. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kosbor24 ***** válasza:

Sajna a megevett és darabokban kihányt emberekből nem lesz titán. (Már csak az kéne)

Szerintem egyszerűen volt elég Eldiai, nem hiszem, hogy csak úgy potyogott a többi az égből. Connie faluja valóban sok kérdést felvet, mert teszem azt a falusiak nem várták a házban csücsülve, hogy mindenkit beoltsanak azzal a szérummal. Szerintem (vagyis nagyon remélem) ezekre még kielégítőbb választ fogunk kapni, remélhetőleg a közel jövőben x)

2017. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

1-es vagyok,hát igazából tényleg érdekes volt Connie faluja,hiszen még utána is mobdta,higy emlékezteti az édesanyjára. Szóval nagyon rejtéjes,még nem tartok a manga legvégénél,de már izgulok. Aztán a második évadban (az animéjében) semmi új nem lesz,ugyanaz mint a manga a 32 rész után (azthiszem),viszont annyiban jobb lesz,hogy mindezt úgy fogjuk látni,hogy mozognak,beszélnek a szereplők stb

:D

2017. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Úgy emlékszem azért lett ennyi titán, mert a csatákban az Eldiai emberek rendszerint titánokat vetettek be a győzelem érekében, úgy hogy átváltoztatták magukat. A csaták után a titánok megmaradtak és mivel halhatatlanok egyre többen lettek.
2017. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A mangában az embereket változtatták át büntetésképpen óriásokká.
2017. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igazából mind Eldiai száműzőttek, akiknek igazából ez tényleg a halálnál is rosszabb.Akiket elítélnek átváltoztatnak titánná, ami számukra igazából egy lázálom és csupa szenvedés.A tiánokban lévő emberek nem is akarnak embereket ölni csak kényszerböl teszik(ezt az Illse naplójaból következtettem).Fogadok , hogy Elidaban rendszerességgel változtatnak át embereket.
2017. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A titánok agy-víz folyadékát (liquort) használták ahhoz, hogy többet hozzanak létre belőlük.

Egyszerűen ha beoltasz valakit ezzel, aki Eldiai az titánná változik.

Ha egy ilyen ember megeszi a 9 titán reinkarnációjának egyikét akkor lesz shifter.


Azért van ennyi titán, mert Marley büntetésként rengeteg titánt hozott létre.

2017. ápr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Beoltották őket, átváltoztak majd mentek az útjukra. Szerinted miért élnek az Eldiaiak gettóban? Azért mert a Marleyek nem akarják, hogy velük keveredjenek, éljenek csak és szaporodjanak egymás között, hogy legyenek utódaik akiket lerugdoshatnak valamilyen ürüggyel a falról (Nem olvastam, hogy szabályoznák mennyi utódot nevelhetnek). Hiszen csak az ő fajuk képes titánná válni. Nekik pedig szükségük van rájuk ha az óriások erejét akarják használni. Állítólag 100 év telt el azóta mióta a falak állnak. Azóta száműzik és változtatják át az Eldiaiakat. Számoljunk évi 100 emberrel (Ha a mangában egyszerre lerugdosottakat nézem ez még kevés is. Bár ott egy komplett szervezetet lepleztek le, szóval nem tudom.) akkor kb. 100x100 az máris 10.000. Azért ennyi nem kevés. Ami pedig Connie falujában történt az kicsit más. Nem volt szükség arra, hogy beoltsák őket. Zeke "majom" titánjának egyik képessége, hogy tudja az "agyatlanokat" irányítani, sőt át is tudja őket változtatni injekció nélkül.

Fritz király pedig békés lélek volt. Amúgy hagyta volna ott a népét, hogy végül megöljék őket?Akkor inkább a falak mögötti biztonság... az idilli paradicsom. Persze... Az elejétől kezdve vannak olyanok akik a rendszer ellen lázadnak, pl. a titánimádók vagy a felderítő egység. Ilyen az emberi természet. :D Ha valamit rosszul írtam akkor javítsatok ki.

2017. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Erwin szerint és a kutatások szerint is azok a bizonyos óriások mind emberek. Persze ezt még nem tudják biztosra, ez csak elmélet. De szerintem akiket megevett az óriás(óriások) azokból lettek a titánok, és ha igazam van, akkor megfejtettük hogy szaporodnak a titánok. És ha minden igaz( persze ez számomra csak egy nagy kérdőjel:D ) hogy mivan ha Eren anyukája is él csak óriás alakba. Még nem tudni ez csak az én agyszüleményem. De majd meglátjuk a 3.évadba.
2017. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!