Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni a Bleach...

Érdemes elkezdeni a Bleach cimű animét?

Figyelt kérdés
Van benne szerelmi szál?Poén?Nektek mi a véleményetek róla?

2017. márc. 24. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerelmi szál konkrétan nincs benne , de poén az sok. valamelyik mondo cikkbe volt is róla szó, hogy mostanában fejezték be , s az író is azt mondta : vannak részek amelyeket nem úgy kellet volna csinálni , de szerintem ömmagában egy elég jó anime és nem muszály egxbe megnézni mivel nem minden rész függ össze hanem vannak évadok melyekben mindig vannak csak vicces és kitérő részek.
2017. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A harcok és karakter designok jól benne, és ennyi. Van egy séma, folyamatosan az ismétlődik a történetben, és egy kalap fos.
2017. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dandé Attila válasza:
Nem rossz egy anime en mar lattam kb 2 szer kevés része van szerintem.. sokat ismetledok a cselekmény de nem rosz kezd el
2017. márc. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szereli szál??!! ugye csak viccelsz??

Poén az nagyon sok van benne!! van hogy 1 részt végig röhögök :D szerintem megéri megnézni!!!!

nagyon jó anime!! :D

még én nem néztem végig, de szerintem úgy se jön össze senki senkivel... max csak utalnak rá hogy lesz valami xD

de tényleg megéri megnézni!!!! Szerint nyugottan belekezdhetsz!!

2017. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*szerelmi szál
2017. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyik shounen műtől sem lehet komolyabb történetet elvárni, alapból nem is ez a műfaj lényege. De a harcok, epic jelenetek miatt megéri legalább egyszer megnézni.
2017. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem teljesen megéri nagyon jó harcok vannak benne és vicces is
2017. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
nem de a kampfert igen
2017. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp. Igaz a vége nem lett túl jó. Plusz attól is el kell tekinteni, hogy Ichigo A MANGÁBAN(ha esetleg el akarnád olvasni) szinte mindenható lesz.

De muszáj megnézni. A harcok orgazmikusak. A karakterek menők. Sokáig leköt. Király a világ felépítése és a látványvilág is.

2017. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!