Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van valamennyi esély arra,...

Mommimo kérdése:

Van valamennyi esély arra, hogy a Borutóban Sadara és Boruto szerelmesek lesznek?

Figyelt kérdés
Nem ismerem annyira a animét, de láttam a Narutot és most a Borutot is nézem. Láttam képeket ahol összehozzák Sadarát és Borutot, és a kérdés az lenne, mekkora ennek a valóságalapja. Nem tudom, hogy manga alapján csinálják-e viszont ha igen, akkor ott már biztos előrébb jár a történet. Ha esetleg tud valaki valamit erről azt nagyon megköszönném. Szerintem aranyosak együtt, ezért kérdem.

2017. máj. 31. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Remélem nem:-D Mitsukival lenne cuki Boruto.
2017. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, de ki tudja, hogy tényleg lesz-e belőle valami. Amúgy Mitsukival 100%, hogy nem fog összejönni, shounenben nem vállalnák be a meleg kapcsolatot.
2017. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Kár, pedig izgalmasabb lenne mint a lapos sablonos-pasi-csaj párosok. Akkor nem is nézem tovább:-D
2017. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a világ leghülyébb logikája, amit valah halottam. Nincs olyan, hogy egy párkapcsolat "sablonos" a tagok szempontjából. Reproduktív és nem reproduktív legfeljebb, de egyik sem sablonos vagy különleges.
2017. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a sablonost arra értettem, hogy nem vállalnak be extrémebb párosításokat, így egy idő és a többszázadik heteró szerelem után már unalmassá válik. Legalábbis számomra, már fel se kelti az érdeklődésem az ilyen sztori.
2017. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! De Mitsukival azért tényleg nem kellene összehozni. Én imádom a melegegeket és rengeteg yaoi mangát és animét nézek, de a Borutot nem tudom igy elképzelni. Édesek lennének, de nem jönne be annyira.
2017. jún. 1. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Van egy moovie ami borutóékrol szól ott ugy tünik mintha Sadara érezne valamit Boruto iránt de kijelenteték hogy a sorozat nem dolgoza fell ezt a mooviet szóval nem tudom de valószinü hogy Sadara Szerelmes lesz Borutoba
2017. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Kérdés: Miért "Sadara"? Elsőre azt hittem elírás, de többen és többször is így írták.

Egyébként én is örülnék neki. Sarada egy kicsit örökölte Sasuke stílusát, de ettől függetlenül aranyos lány. Nekem tetszenének párban. És szerintem esély is van rá, mert nem hiszem, hogy Sarada Boruto után ment volna, ha nem izgatja, hogy mi van vele. Illetve amikor a Rasengant próbálta megtanulni, akkor sem figyelte volna a bokorból/fáról, már nem emlékszem. De mint azt korábban is írták, nem tudni, hogy a filmnek mennyi köze lesz hozzá.

2017. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 2. 08:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézétek a next gént vannak jelek amik a narutoban voltak meg fogjatok érteni... De nem mondom hogy kizárt hogy sarada legyen az de kevés az esélye kb mint naruto + sakura volt ra esely de mégsem ittis ez lesz jobb is mivel az uj hinata sokkal arányosabb SPOILER sumire
2017. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!