Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van némi esély arra hogy...

Van némi esély arra hogy Killua és Gon ( Hunter x Hunter ) szerelmesek egymásba? Csak mert az annyira kawaii lenne. ^. ^

Figyelt kérdés

sok fórumon írták hogy lehet. meg hogy az író is mondott valami ilyesmit, de nem tuom ez mennyire fals. viszont ez a jelenet pl eléggé árulkodó, hogy ha Gon nem is de Killua azért elképzelhető hogy szerelmes belé....


[link]


15f


2014. okt. 16. 11:15
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. okt. 16. 11:23
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs. Csak két barát. Ez egy sima shounen, nem egy yaoi. Ha arra vágysz, akkor nézd az utóbbit.
2014. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neeeem, imádom ezt a sorozatot, és nem a yaoi miatt nézem, lol. csak egyszerűen annyira cukik ezek együtt, nem igaz hogy nem szerelmesek egymásba, mikor ilyeneket mondanak min amit linkeltem xD elolvadok xD
2014. okt. 16. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Úristen!! Ne lásd már bele mindenbe a buzulást. Ez egy normális sorozat, amit hála istennek nem rontottak el ilyen gyökérségekkel mint a buzulás meg a dinnye csöcsű csajok, ne akarj bele látni ilyen baromságot. Két fiatal 12 éves fiú, ember, gondolkozz már. Neked valami nagyon nem stimmel ott a fejedben...
2014. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valójában internattional fórumokon olvasgattam és nagyon nagyon sokan gondolják úgy , és vannak is erre utaló nyomok, hogy ezek ketten szerelmesek.
2014. okt. 17. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
11-12 évesek ez eddig világos? Olyan korán nem szoktam bebuzulni az emberek, pluszban ez egy shounen fight, aminek a célközönsége a fiatal fiúk, akiktől főleg távol áll a buzulás, szóval mindent bele lehet magyarázni mindenbe, de azért legyen már egy határ.
2014. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!