Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők ti adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti adnátok egy esélyt egy olyan fiúnak, akibe régebben szerelmesek voltatok, de nem lett belőle semmi, aztán később fordult a kocka?

Figyelt kérdés

A pasi magas, sokan mondják rá, hogy jóképű, magabiztosabb(régben önbizalomhiányos volt) fajta jó humorral és rendes, törődő.Nem egy csajozós fajta, de azért nem otthonülős se. Sok hibája is van, de egyik se olyan amivel ne lehetne együttélni vagy javítani rajta valamilyen szinten.


Na mindegy próbáltam valahogy felvázolni a helyzetet, de tényleg szükségem lenne minnél több véleményre.



#barátnő #esély #barát #szerelem #a kedvenc ételem az ital
2014. dec. 10. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy fordult a kocka?
2014. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a pasi lett később szerelmes az adott lányba
2014. dec. 10. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha így lenne,én adnék esélyt,de csak egyetlen illetőnek.Az exemnek például nem adtam,bár ott a végére ő már baromi szerelmes volt belém,addigra meg én már nem.

Nos,most volna valaki,akinek még az utolsó utáni esélyt is megadnám,mert annyira szeretem.Csak valószínűleg a kocka nem fog fordulni.Bár azért reménykedem.

2014. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem szóval nem lenne esélytelen a dolog.. mert az a helyzet, hogy nem igazán tudom rajta túltenni magam és addig mással se tudok kezdeni komolyabban.
2014. dec. 10. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak nőnek bejössz, akkor megér egy próbát, mit veszítesz vele? de ha meg sem próbálod talán megbánod mert lehet akkor összejött volna vele egy kapcsolat.


Sok sikert. :)

2014. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh utolsó ez azért egy jóval bonyolultabb sztori, de köszönöm :)
2014. dec. 11. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem részletezted így nem tudtam bővebb tanácsot adni :) (utolsó hozzászóló)
2014. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
küldtem neked privátot utolsó
2014. dec. 11. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Válasz : ez mind személyre szabott és így nem tudok sajnos konkrét tanácsot adni csak egy általános közhely: ha meg sem próbálod már vesztettél.



sok sikert! :)

2014. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!