Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezek közül melyik animét...

Ezek közül melyik animét kezdjem most el?

Figyelt kérdés

Itt a csodás nyári szünet végre és most meg akarom nézni az egyiket a "mindenképpen meg kell néznem" animés listámról. Csak nem tudok dönteni, hogy melyiket. Ti melyiket ajánljátok a legjobban?


- Count and fairy

- Kamigami no asobi

- Tonari no Kaibutsu-kun

- Hell girl

- Owari no seraph

- Pandora hearts

- Servamp

- Mekakucity actors

- Charlotte

- Magi

- Karneval

- Hiiro no kakera

- Soredemo sekai wa utsukushii

- Shuumatsu no Izetta

- Norn9



2017. jún. 21. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel vannak sorolva rosszabbnál rosszabb, na de jobbnál jobb animék is, ezek közül én a Hell girl-t mondanám.:D
2017. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem írd meg, melyik korosztály vagy, és milyen nemű, valamint hogy milyen műfajú anime érdekel.


Lehet, hogy sokan pont ezeket nem látták, de esetleg tudnának más animesorit ajánlani neked.

2017. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül amiket láttam, szerintem mindegyik kihagyható/átlagos/műfaján belül nem kiemelkedő.

De sorba állítom neked őket, melyik tetszett közülük a legjobban és melyik a legkevésbé:

1. Owari no Seraph (első évad: 10/7, második évad: 10/8)

2. Servamp (10/6)

3. Shuumatsu no Izetta (10/6)

4. Mekakucity Actors (10/5)

5. Charlotte (10/4)

6. Norn9 (10/4)


De a Count and Fairy-n kívül mindegyiket ismerem, így ez alapján inkább én is a Jigoku Shoujót (Hell Girl) ajánlanám, arról olvastam a legjobb véleményeket. Illetve műfaján belül jónak mondják még a Soredemo Sekai wa Utsukushii-t is, fordított háremek közül pedig a Kamigami no Asobit tartják az egyik legjobbnak.


Igazából ezek közül csak pár tartozik egy kategóriába, így tényleg elég nehéz sorrendet felállítani közöttük. Ha te romantikus animét keresel mondjuk, akkor teljesen másokat lehet ezek közül ajánlani, mintha mondjuk akciót, shounen-fight animét keresel.

2017. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hell Girl, Magi, Karneval. Én ezeket ajánlom. :)
2017. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!