Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto lehet annyira erős...

Boruto lehet annyira erős majd mint apja Naruto? ( Sorozat kibeszélő téma )

Figyelt kérdés

Beértem a Next Generation sorozatot, nem mintha olyan sok lett volna az a 13 rész utána megnéztem a tavaly kiadott Boruto: Naruto the movie filmet is. A mangát egyáltalán nem olvasom ( nem is akarom ).


Amit elsőnek észrevettem hogy az írok Narutonak az erejét úgy kompenzálják hogy a fiának adnak egy erősebb szemet.Ezt úgy értem hogy ne legyen unalmas a sorozat és Boruto ne csak egy sima Jonin legyen majd ezért neki is adnak egy különleges erőt mint anno az apjának. Naruto még mindig valamennyire benne van a főbb szerepben de nyilván Boruto és barátjaira épül majd a sorozat.


Elsőnek is, csak nekem szúr szemet hogy Narutonak nagyon nem áll jól ez a 0-24-ben fáradt apa+Hokage szerep ?


2. A fő kérdésem hogy szerintetek az írok megmerik lépni azt hogy Borutoból egy erősebb ninját csináljanak mint Narutoból vagy Sasukeból ? Illetve szerintetek Narutot és Sasukét kifogják írni valamikor pl. egy halál esettel ?


3. Kakashi sensei hány éves a Borutoban már ? Basszus semennyit sem öregedett egy Naruto vagy Lee-hez képest akik már ,,családapák''.


4. Ahogy fentebb írtam megnéztem a tavaly kiadott movie-t és a végén Sarada teljesen odavan Borutoért, elpirul meg minden. Gondolom akkor Boruto-Sarada szerelem pár lesz később nem?


Ti mit gondoltok a sorozatról ??? Mennyi évadot fog megélni a Boruto ? Itt is lesz majd egy 2-3 év kihagyás és jönni fog majd a Boruto Shippuden vagy hasonló ? :DDD



2017. júl. 5. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Bár a Boruto szerény véleményem szerint csak egy újabb lehúzás a Naruto-szériáról. Már a Shippuuden is túl erőltetettnek tűnt, a Boruto meg pláne.

Tudom, Borutonak van ez a Tenseiganja, vagy milye és ezzel most ő lett a rajcsávó Konohában. Szinte biztos, hogy BoruSara lesz a végére, elképzelhető, hogy Naruto és Sasuke meghalnak, de így értelmét veszítené az egész. Remélem, hogy Boruto ükunokáiról már nem lesz ilyen sorozat.

Amúgy Naruto szerepét tökéletesen elba*szták. Ő, aki világ életében családra vágyott, ne törődne vele?! A lánya születésnapjára csak egy klónt küld?! Nem hittem volna, hogy képesek egy ilyen undorító apát csinálni Narutóból.

2017. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Előző félre érted naruto a legkomolyabban veszi a hokage címet szamara a család és a falu egy mivel jelenleg nagy béka van az 5 nemzet közt sokkal több dolga van mint elődjeinek (import export bevándorlás pl iwabe tuti hogy iwagakurébol származik meg szinte mindent de maximálisan mindent bele add hokageként és igen ez félre üt kicsit de válaszolva a kérdésekre szerintem boruto nem lesz erősebb max ugyan olyan eros vagy kicsit gyengébb szerintem nem ölik meg naru-sasu párt tul erőszakos lépés lenne a rajongok mind tiltakoznának komoly csőd lenne az íróknak meg kishi sem engedne attól még hogy nem ő írja ezt az ő felügyelete alat van való szinű csak fuinjutsu elzárás van a háttérben kakashi kora igen kishi ezt nem jol csinalta az elso két hokage tanította a 3.hokaget o jirayat aki minatot aki pedig kakashit igy kakashi a sorozat elején max 24 lehetett igy naruto most lehet 32 a next genben igy kakshi 46 kb ez azert nem olyan öreg főleg eros ninja ként meg szerintem nem lesz boruto sarada páros ez inkabb csak utalás + irónia hogy naruto sakuraba volt és most a gyerekei fordítva nagy valószínű hogy SPOILER boruto + sumire lesz a páros meg hát újból egyesíteni a kéz erőt... Pasz utolso kérdés nem tudom Ensem hogy meddig akarjak huzni mikor reklámozták azt hittem hogy a movie után fogjak folytatni de akadémia oke legyen egy max 20-24 része legyen ki forralva az eredet oke igy pont bele fér sarada kalandja pont 10 fejezet utána remelem lesz egy max 24 részes akadémia utáni és rá térni a fő szálra!!!
2017. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha Boruto x Sumire lesz, felakasztom magam :D Inkább Boruto és Sarada.
2017. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Boruto x Sumire nekem nagyon de nagyon emlékeztetne Naruto x Hinatara. Mivel mindkettő női karakter félénk,visszahúzódó volt gyerekkorában. Szerintem ezt nem fogják még egyszer ellőni.
2017. júl. 14. 15:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

FIGYELEM SPOILEREK! ÉS ELŐRE ELNÉZÉST HOGY NAGYON HOSSZÚ LESZ DE ALAPOS VAGYOK:))2. Válaszoló Naruto nem 32 körüli az animében. Még a Boruto 2. részében mondta Iwabe, hogy '10 éve még amikor háború volt...' és akkor lett Naruto 17 éves. Tehát az animében még olyan 26-27-28 éves lehet. 1.kérdésre:Nekem tetszik az a fáradt apa+hokage szerep. Látszik hogy milyen elhivatott a munkájával kapcsolatban. És amikor csak teheti próbál hazamenni a családjához. 2.kérdésre:Szerintem Boruto nem lesz erősebb Narutónál. Oké, ott van neki a Dojutsuja meg néhány elem (szél,villám,stb..) de most vegyük például Narutót. 1. Naruto tapasztaltabb 2. Ott van neki Hagoromo Senjutsuja ami bármit kitud védeni kb. ( igen megmaradt neki. Csak ahoz előkell készítenie. Ezt onnan lehet tudni,hogy mikor a Naruto Shippuudenben Naruto és Sasuke Madara ellen harcolt amikor már ő is Jinchurikii volt, Sasuke mondta Narutonak, hogy 'tartsd készenlérben a Senjutsud' tehát csak előkell hívnia) 3. Hány erős teknikát is tud Naruto? Hát nagyon nagyon sokat. Bijuu bomba, Odama Rasengan, Rasen Shuriken(mivel az összes bijuu csakrájának kis része benne van tud vagy kilenc féle Rasen Shirikent dobni+a sima sajátját amit az edzése során fejlesztett ki, akkor lehet még bijju bombás Rasen shuriken, igazlátó gömbös Rasen shuriken... az igazlátó gömb egyébként Hagoromo senjutsuja ha valaki nem tudná. Akkor ott van még a saját senjutsuja amivel kb akkora ereje lesz mint Sakurának+a többi Jutsujába is beletudja így 'keverni'. Ott van még a Kawaze Kumite mondjuk az csak egy harcstílus de erős. Ott van még az a sok árnyék klón amit létre tud hozni és a Bijuu formája is (Kurama forma). Nem leszámítva azt hogy még a sebeket is betudja gyógyítani. Azt el is felejtettem hogy még a Raikagénél is gyorsabb. És még azt is hozzátenném, hogy a bijuuk csakrájával pl. Homok, a buborékok.. nagyon nagyon sok ninjutsut tud. A homok segítségével pl. egy csomó féle pecsétet tud létrehozni. Kitudja olvasztani magát Kokuo( ötfarkú) csakrájával bárhonnan. Tud REPÜLNI. Aki látta miért tud repülni az tudni fogja. Ezt szerintem nem szükséges leírnom. És ott van az emberfeletti kitartása. Még a Limbót is megérzi és kikerüli!!! A mostani csakramennyiségével igazából majdnem bármelyik genjutsuból kitud törni, nem hatnak rá az árnyékjutsuk, a bogaras jutsuk, a tudat elvevő jutsukból is kitud törni... Megérzi hogy ki a hamis személy és ki nem az. Kitud jönni a Chibaku Tenseiből (lásd a Pain elleni harcban).A taijutsuja is sokat fejlődött. Ott van még az is hogy bármekkora békát megtud idézni. Még fegyvereket is. És ki tudja azóta még milyen teknikákat tanult meg. Szeintem Naruto majdnem olyan erős mint a Hat út bölcse. Vagy lehet már olyan erős is. És mielőtt bárki kijelentené vagy kérdezné: igen az összes képessége megmaradt kivéve azt ugye amivel elzárták Kaguyát mert azt nem örökbe adta Hagoromo. Attól hogy nem használja őket az nem azt jelenti, hogy már nincs meg neki. Térjünk a lényegre. Ezek után Boruto lehet nála erősebb? Hát szerintem nem. Jöjjön Sasuke. Nos. Rinnegan. 1mp-n belül nagy távolságot képes megtenni. Ő látja a limbót és valószínűleg ő is tudja használni bár ebben nem vagyok biztos. Ott van neki a Chidori. Indra nyila stb villám természetű jutsuk. Tűzgolyó és stb tűz típusú jutsuk. Tud utazni a dimenziók között. Kiváló a taijutsuban mivel ott van neki a Sharingan+még a mangekyo Sharingannal is rendelkezik. Genjutsukat is simán megformálja. Ott van neki a Susanoo és a Chibaku Tensei. Ott van még a megidézett állatai, a sas és a kígyó. (+ba ha valaki nem tudná úgy ahogy Indra sem tudta Ashurán Sasuke sem tudja Naruton használni a Genjutsukat) Tehát akkor ezt is megkell kérdeznem ki lesz az erősebb? Hát persze hogy nem. Egyértelmű. Sasuke. A halálukról szólva pedig szerintem nem fognak meghalni. Ha el is tűnnek szerintem csak elzárják őket és Boruto azon lesz hogy visszahozza őket. Ha kinyirnák Narutot és Sasukét azzal tönkretennék az egész sorozatot . Amúgy meg senki nem mondta, hogy úgy lesz az anime mint a manga. Nincs garancia arra hogy meghalnak, kikell várni a végét. Na de mindegy szerintem nem halnak meg, nagy baklövés lenne.(CSAK AZ OLVASSA VÉGIG A ZÁRÓJELES RÉSZT AKIT ÉRDEKEL HOGY NARUTO VAGY SASUKE AZ ERŐSEBB!Egyépként Naruto erősebb Sasukénél. El is magyarázom miért. 1.

Naruto nem akarta megölni Saukét így nem harcolt teljes erejéből. 2. Ha nem lettek volna ott a bijuuk Sasukénél és vette volna át a csakrájukat Sasuke sokkal előbb kimerült volna mint Naruto és Indra nyilát sem tudta volna nagy valószínűséggel létrehozni. Tehát alapjába véve Naruto Sasuke úgymond 'csalásai nélkül' sokkal erősebb nála. És egyépként meg Sasuke így sem tudta leverni őt. Ennyit akartam :)) ) Akkor tehát jöhet a 3.kérdés: Kakashi a Shippuudenben kb. 23 körüli volt akkor most 33 körüli lehet. 4.kérdés: Igen szerintem az lesz:)) Én ennek örülnék a legjobban mert akkor Naruto Sasuke és Sakura egy család lennének. +az is jó lenne ha Himawari meg Inojin is összeházasodnának mert akkor Ino és Sai is cstlakoznának a nagy családhoz. Hát nem lenne tök király?:)) 5.kérdés: Hát remélem még sokáig kihúzza a sorozat és Naruto jó sokat fog szerepelni benne :)) Részemről ennyi volt mégegyszer bocsi hogy ennyit írtam és az esetleges rontásokért a szövegben!;)

2017. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha valaki nem hinne nekem Naruto korával kapcsolatban itt van a link megtudjátok nézni a videót.

[link]

9:14 nél van amikor azt mondja Iwabe '10 éve még háború volt...

2017. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
De ha 27 naruto akkor mikor született boruto? Hinatával 19 évesen jöttek össze na most ha igaz az álitás az anime elején boruto 15-17 körül lehet akkor tegyünk ezt hozzá 19+15=34 ha most az akadémiai évet raminak hozzá 19+10 akkor is min 29 éves naruto és nem tom de nem hiszem hogy egybol randi után teherbe ejtette hinatát... Meg ha 10 éve volt akkor háboru de boruto jóval idősebb mint a boruto movieben akkor még MH sem születhetett volna nem sértés nek akarom szánni de alaposan ki találtad de nem akarlak hibáztatni kishi a fő hibás mivel nem dolgozta ki rendesen az idő sávot pl mikor hashirama meg alapitota a falut hokage lett utána az öccse de még hiruzent tadták tanítani aki már a 3.volt
2017. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Szerintem iwabe másra célzott meg naruto és sasuke egyforma erős... Minden képeséget elmondták roluk szinte csak a lényeget nem a rinnegan képesége hogy el tudja szívni a chakrát akkor ez nem csalás valamint igen naruto az elején nem adot bele mindent de a végén komolyan vette mivel tudta hogy csak akkor sikerülhet neki ha ugy harcol hogy meg akarja ölni valamint a rikudou senjutsu ugye a senjutsu nem olyan mint a sharingan hogy instant elő hívja ezért is mondta neki sasuke készítsd elő a senjutsut el kell szívni a környezetből + a jutsu ra értette
2017. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
17-18 éves volt Naruto mikor Sasukeval megküzdött Madara ellen. Erre még rá jön 2-3 év mert ha láttátok azt a Naruto filmet mikor Hinatat elrabolják és Naruto az ellenséggel a Holdon küzd ( talán ) és a film végén küzd meg. Tehát Naruto 20 éves volt kb mikor összejött Hinataval. Sajnos infot nem kapunk arról hogy már az első évükben terhes lett-e Hinata de tegyük fel hogy igen. Mire Boruto megszületett Naruto lazán elmúlt 21 éves is. A sorozatban Boruto most 12-13 éves lehet így Naruto most 34-35 éves lehet :)
2017. júl. 16. 11:08
 10/25 anonim ***** válasza:
A sorozatba boruto 10-11 lehet mert mikor vége van az akadémia nak akkor a genninek 12 évesek de naruto a last movieen 19 éves nézd meg a narutopediat ott csak biztos információt raknak fel és ne a magyart természetesen
2017. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!