Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto lehet annyira erős...

Boruto lehet annyira erős majd mint apja Naruto? ( Sorozat kibeszélő téma )

Figyelt kérdés

Beértem a Next Generation sorozatot, nem mintha olyan sok lett volna az a 13 rész utána megnéztem a tavaly kiadott Boruto: Naruto the movie filmet is. A mangát egyáltalán nem olvasom ( nem is akarom ).


Amit elsőnek észrevettem hogy az írok Narutonak az erejét úgy kompenzálják hogy a fiának adnak egy erősebb szemet.Ezt úgy értem hogy ne legyen unalmas a sorozat és Boruto ne csak egy sima Jonin legyen majd ezért neki is adnak egy különleges erőt mint anno az apjának. Naruto még mindig valamennyire benne van a főbb szerepben de nyilván Boruto és barátjaira épül majd a sorozat.


Elsőnek is, csak nekem szúr szemet hogy Narutonak nagyon nem áll jól ez a 0-24-ben fáradt apa+Hokage szerep ?


2. A fő kérdésem hogy szerintetek az írok megmerik lépni azt hogy Borutoból egy erősebb ninját csináljanak mint Narutoból vagy Sasukeból ? Illetve szerintetek Narutot és Sasukét kifogják írni valamikor pl. egy halál esettel ?


3. Kakashi sensei hány éves a Borutoban már ? Basszus semennyit sem öregedett egy Naruto vagy Lee-hez képest akik már ,,családapák''.


4. Ahogy fentebb írtam megnéztem a tavaly kiadott movie-t és a végén Sarada teljesen odavan Borutoért, elpirul meg minden. Gondolom akkor Boruto-Sarada szerelem pár lesz később nem?


Ti mit gondoltok a sorozatról ??? Mennyi évadot fog megélni a Boruto ? Itt is lesz majd egy 2-3 év kihagyás és jönni fog majd a Boruto Shippuden vagy hasonló ? :DDD



2017. júl. 5. 12:58
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Én személy szerint még nem láttam a Borutót, de igaz az hogy nagyon sz@r?

Viszont azt tudom, hogy Kakashi tényleg nem öregedett semmit.

2018. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó....majdnem a sima Narutot idézi. Van egy olyan érzésem hogy a Boruto is megéli majd a Shippuden korszakot pár év múlva.
2018. jan. 18. 08:20
 23/25 anonim ***** válasza:
nem mondanám annak sokan azt álitják hogy csak a pénz miat csinálták de inkább a rajongok kedvéért ez olyan mint a dragon ball super már régen le rágott csont volt de egyszer csak bamm a borutoval is ez lesz az egyetlen negativum hogy az akadémiai éveket nagyon elhuzták de a grafika sokkal jobb mint volt meg hát igen a hokage válás után is kell valamit mutatni :D elvégre nem kis feladat
2018. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 lenovo11027 válasza:
de arra sincs semmi garantáció hogy naruto megtanítja borutonak a senju módot
2020. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet. A naruto szériái alapján minden generáció megelőzi az elődjét, bár valóban ez a boruto dolog lehúzás, nekem sem tetszik.
2020. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!