Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto lehet annyira erős...

Boruto lehet annyira erős majd mint apja Naruto? ( Sorozat kibeszélő téma )

Figyelt kérdés

Beértem a Next Generation sorozatot, nem mintha olyan sok lett volna az a 13 rész utána megnéztem a tavaly kiadott Boruto: Naruto the movie filmet is. A mangát egyáltalán nem olvasom ( nem is akarom ).


Amit elsőnek észrevettem hogy az írok Narutonak az erejét úgy kompenzálják hogy a fiának adnak egy erősebb szemet.Ezt úgy értem hogy ne legyen unalmas a sorozat és Boruto ne csak egy sima Jonin legyen majd ezért neki is adnak egy különleges erőt mint anno az apjának. Naruto még mindig valamennyire benne van a főbb szerepben de nyilván Boruto és barátjaira épül majd a sorozat.


Elsőnek is, csak nekem szúr szemet hogy Narutonak nagyon nem áll jól ez a 0-24-ben fáradt apa+Hokage szerep ?


2. A fő kérdésem hogy szerintetek az írok megmerik lépni azt hogy Borutoból egy erősebb ninját csináljanak mint Narutoból vagy Sasukeból ? Illetve szerintetek Narutot és Sasukét kifogják írni valamikor pl. egy halál esettel ?


3. Kakashi sensei hány éves a Borutoban már ? Basszus semennyit sem öregedett egy Naruto vagy Lee-hez képest akik már ,,családapák''.


4. Ahogy fentebb írtam megnéztem a tavaly kiadott movie-t és a végén Sarada teljesen odavan Borutoért, elpirul meg minden. Gondolom akkor Boruto-Sarada szerelem pár lesz később nem?


Ti mit gondoltok a sorozatról ??? Mennyi évadot fog megélni a Boruto ? Itt is lesz majd egy 2-3 év kihagyás és jönni fog majd a Boruto Shippuden vagy hasonló ? :DDD



2017. júl. 5. 12:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok naruto pont aznap töltötte be a 17-et! Minato is mondja neki hogy boldog születés napot
2017. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
(Az vagyok aki azt a hosszú szöveget írta) Hat akkor Iwabe nem tom mire gondolhatott a 10 év alatt. Lehet hogy Narutonak már idősebbnek kéne lennie de a szerkesztők nem akarják úgy berakni? Nem nagyon értem...:(
2017. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nyugi énsem :D de ha most rá szánsz nem akarok hazudni min 2 orát akkor neked is hasonlo eredmények jönnek ki én már kb ezt 5x számoltam ki
2017. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Lehet azóta volt másik háború is
2017. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy volt azóta másik háború. Mondom lehet hogy huszonévesnek akarják őt berakni.
2017. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
az hogy a shikamaru hiddenben van szo a kisebb ninja nemzetek balhéznak felkelnek stb lehet hogy csak a kisebb nemzetek ugrottak egymásnak vagy valami felkelés...
2017. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Azt mondták volna ha lett volna egy újabb kisebb háború, tuti nem arra gondoltak.
2017. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Megint az vagyok aki azt a hosszú szöveget írta. Az aki utánnam írt megkérdezte hogy akkor Boruto hány éves mert ugye Naruto 19 évesen jött össze Hinatával. Erről van egy elképzelésem, le is írom, de ne vegyétek 100%-ra, csak elképzelés. Szóval akkor Naruto 19 évesen mondjuk azt hogy már elvette Hinatát, és 20 évesen megszületett Boruto. És például akkor Boruto mégcsak 7-8 éves(animéban) és azért jár már ilyen idősen az akadémiára, mivel nincs háború, emiatt az animében is mondták, hogy olyan tantárgyakat is tanulnak amiknek semmi köze a ninjákhoz, és ehhez több idő kell, hogy megtanulják, ezért hamarabb kezdenek az akadémiára járni. Akkor Naruto mégcsak 27-28 éves. Meg az anime elején is láthattátok, hogy az volt az első napja az akadémián, és nemsokára genin lesz, de az nem lehet, hogy 12 évesen kezdte a sulit, mert Naruto volt 12 amikor genin lett de mint láttátok ő sem 12 évesen kezdett járni az akadémiára. És az nem lehet hogy 20/30 rész alatt elteljen ennyi év. Mondjuk ezt nem is értem, de mindegy. Ténleg nagy bajok vannak az idővel. De ha végig gondoljátok ez a leglogikusabb magyarázat az animében látottak alapján.
2017. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát igen de 7-8 kicsit kevés nem mármint szerintem himawari annyi boruto inkabb 9-10 kozott lehet itt nem 8 osztály a ninja suli kb 3 éves max 2 mivel ugyis gennin ként tanuljak meg az alapokat az életben ezért értelmetlen tovább képezni őket meg asszem volt valami olyasmi hogy kakashi már 9 évesen végzet vele azaz az első suli évének és 3 év múlva be osztották obitoékhoz?!
2017. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igazad van de sztem máshogy nagyon nem lehetne ezt értelmezni:/ De én személy szerint ténleg örülnék ha úgy lenne ahogy írtam:) (hosszú szöveges vok MEGINTxd)
2017. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!