Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vajon melyik lehet ez az anime?

Vajon melyik lehet ez az anime?

Figyelt kérdés
Régebben elkezdtem egy animét. Tudom arról szólt, hogy ahol vagyunk ott random fekete lyukak jelennek meg és abból szörnyek jönnek elő. Szerencsére sikerült korlátozni valahogy őket hogy csak egy megadott területen belül nyíljanak ilyen kapuk és ezért azokat a területeken nem élnek emberek. El is van zárva. És van egy asszem fehér hajú srác aki nem ember és van valamilyen fekete vigyázója vagy mije. És hogy ahonnan ő jött ott háború dúl. És ő is abból a fajból van mint azok a lények akik a "kapukból" jönnek csak ő más szintű? Vagy ne!m tudom.. ja nem hanem hogy amik átjönnek azok valami fegyverek igazából és ő sem tudja hogy miért vannak itt. Meg folyton elüti egy autó xD Remélem tudtok segíteni

2017. aug. 20. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
World Trigger
2017. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!