Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem unalmas a boruto?

Csak szerintem unalmas a boruto?

Figyelt kérdés
nekem nagyon unalmas sokkal jobbat vártam tőle semmi izgalmas nincs benne valami durva küldetés vagy valami mint a narutoba az sokkal jobb volt mert ott már geninként a osztályú küldetést kaptak meg minden. tudom ez már nem narutoról szól de szerintem kár volt neki állni a borutonak max a fim az elment belőle mert ott történt valami de a sorozatban semmi jó nincs

2017. aug. 30. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Az hagyján, de még rossz is. Gyengén van megcsinálva. Épp a tegnapi résznél borzadtam el rajta, hogy Orocsimaru amikor a Narutóban először feltűnt, mindenki összetojta magát, brutálisan erősebb volt mindenkinél, előre fel volt hájpolva. Mi is megijedtünk Narutóékkal együtt.


Tegnap hiába mutatták Szaradát rémültnek, Orocsimarunak nulla kisugárzása volt. Vagy most először kerültek életveszélybe a lányok, tényleges, éles harcab, és teljesen nyugodtan kezelték a helyzetet, míg gondolom mindenki emlékszik, hogy Naruto é Szakura is be volt tojva, amikor először rájuk támadtak.

2017. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Meg csak most vezetik be a történetet de mindegy hogy unalmas e igyis-ugyis nézni fogjátok meg a sumire fejezet vége jora sikerült meg annyi hogy egy kicsit kezdi át venni a nyugati kultúrát pl sarada chocho papa mamat mond

"Crimson beast voltam"

2017. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is unalmas, a Naruto sokkal jobb volt, izgalmasabb a Borutoba nincs semmi. Azok a részek tetszettek amikben a régi szereplők benne vannak, azok úgy még elmennek. (Mondjuk amikor Shino van csak benne az elég uncsi) Meg azok a részek is tetszenek amiben Narutot dícsérik (xd brutális nagy Naruto fan vagyok). Egyépként én csak Naruto miatt nézem.
2017. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
meg az a rossz hogy ugye a narutonak az volt az álma hogy ő legyen a hokage és tök rossz volt hogy nem láttuk hogy lett hokage csak úgyhirtelen a borutoban már hokage és ez is rossz mert így nem volt ünneplés hogy igen naruto lett a hokage se semmi hogy igen végre eljött a nap hogy hokage lettem :D de mindegy ez van XDD
2017. szept. 6. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
ja szerintem is:( előző vagyok am.
2017. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsit uncsi, de nézem mert ez még csak ez az eleje.Hát ha lesz benne egy kicsit izgis rész is! ;)
2017. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mommimo ***** válasza:
Szerintem nem rossz, csak nekem olyan egy kicsit mint a SAO. Egy olyan történetből akarnak kifacsarni valamit, amit szerettek az emberek. De a folytatásnak se eleje, se vége. Nem katasztrofális, szerintem élvezhető, még van remény, hogy beindulnak a dolgok.
2017. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 _Yless_ válasza:

Igaz, hogy ezt már 2 éve írtad, de akkor is kifejtem a véleményem.

Kijött az a 11 perces kisfilm, ahol Narutot Hokagévé avatják, így azt nézd meg.

Én most tartok a 44 résznél, és én azt mondom, hogyha eddig kibírtam, tovább is fogom.

És nem mondhatod, hogy nem voltak benne kicsit izgalmas részek, mert voltak.

És igazából, Boruto nagyon menő lesz, szóval megéri nézni.

Az a baj, hogy ezzel lehet rengeteg ember kedvét elvettétek a Borutotól, mert lehet megijedtek, hogy "Ugh, akkor ez most rohadt unalmas lesz?!".

De, ez csak az én véleményem.

Veszekedni nincs kedvem, szóval szép napot'

2019. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nagyon sok az átlag alatti rész... amivel kitöltik vagy ki varatják a fő fogást.... a lényeg hogy remelem az a fofogas egy nagyon jol kidolgozott valami lesz! Mert valjunk be elég sok idejük volt hogy nehogy összecsapnak mint a bleach végét....! Aizennél meg kellet volna alni de ugy hogy előtte be hozhattak volna azt az idougrast mert ugy csináltak mint a one piecnel megy mar durván 10 éve de meg mindig csak alig telt el 2-3 év 😅😂😏


És visszatérve sumirere... annyi figyelmet kapott és most nem csinálnak vele semmit...!


Sok mindent lehetne vele kezdeni...

Pl mitsukival is akinek oke van egy kis karakter fejlődése de a fejezet után őt is hanyagolták... valamint a többi shinobira is ki mehetnének...

na meg a legfontosabbra narutotra hinatara és a következő holagera aki valószínűleg konohamaru lesz! (Mondjunk érdekes senki hangját nem cseréltek le csak konohamarujét... nem tom ennek lehet szerződés oka volt a seiyuu beteg volt vagy mást vállat el...)

2019. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 _Yless_ válasza:

Hát figyelj.

Én már a 62. résznél járok, és annyi spoilert mondok, hogy akkor már a chunin/chunnin (bocsánat, nem tudom, hogy kell pontosan írni) vizsgánál már izgalmasabb.

2019. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!