Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legrosszabb Anime?

He? kérdése:

Legrosszabb Anime?

Figyelt kérdés
a Boku no Pico nem számít nálam

2017. szept. 17. 18:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
SAO
2017. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%

Nem éppen "legrosszabb animék valaha," de nekem ezek tetszettek a legkevésbé az eddig megnézett animéim közül:

Sukitte ii na yo

One Piece

Diabolik Lovers (valamint az összes ilyen agyatlan hárem anime, pl Amnesia, HS DxD)

Mayoiga


16/L

2017. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
gyors kérdés, mi az a hárem? XD
2017. szept. 17. 18:31
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
A hárem még csak nem is animés kifejezés, mit nem értesz rajta? :D Van egy karakter, akiért egy rakás vele ellenkező nemű szereplő versenyzik. Ha a főszereplő lány, akkor ő egy üresfejű barom, az összes pasi meg nagyon jól néz ki, de nagyon nem normálisak, akik miatt a valóságban felhívnám a rendőrséget. Ha a főszereplő pasi, akkor ő egy idegesítően agyatlan, perverz kis szűz, akit valamilyen rejtélyes oknál fogva minden dögös csaj ágyba akar vinni; ezek a dögös csajok persze állandó kategóriákba vannak osztva, pl tsundere, a nagymellű, a lapos mellű, a loli meg a moe meg a szukkubusz, és ők mind állandóan a melleiket meg a bugyijukat mutogatják rendkívül valószerűtlen jaj-ne-valahogy-ráestem-a-főszereplőre-de-annak-ellenére-hogy-háttal-voltam-neki-a-pasi-feje-mégis-a-melleim-között-kötött-ki esések során.
2017. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Big Order

Arata Kangatari

Divine Gate

Haruchika

Comet Lucifer

Hatsukoi Monster

Taboo Tattoo

Aldnoah.Zero

Devil Survivor 2 The Animation

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?

Sousei no Onmyouji

Nisekoi

Kakegurui


+ minden más anime ahol ecchi és más semmi van, vagy szépfiúk igébytelenül.

2017. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a Bayblade, vagy bébléd nem tetszett :)
2017. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem szokásom szarokat nézni, mert ha valami felkelti a figyelmem, akkor előtte utána nézek, hogy mire számítsak. Így csak olyan van, ami jól indult szerintem aztán egy kalap szar lett, ez pedig a Bleach.
2017. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Amnesia


Soha többé nem akarom látni!!! xD

2017. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

Brothers Conflict

Toradora

Himouto Umaru-chan

K-On

K-On film

Baka to Test to Shoukanjuu

Masamune-kun no Revenge


De például gyenge még a The devil is a part-timer, Ozmafia, számomra a Tonari no Totoro, Amnesia.

2017. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%
Bayblade, ezt tényleg a Yu-Gi-Oh! és a Pokémon legocsményabb szörnyszülött fattyja.
2017. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!