Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legrosszabb anime a...

Melyik a legrosszabb anime a világon a saját véleményetek szerint? (boku no piko-t leszámítva)

Figyelt kérdés

Azért írtam oda hogy saját vélemény szerint, mert tisztába vagyok vele, hogy ízlés kérdése.

Szerintem a Hitman reborn.

Az eiken-t akartam írni, de azon legalább lehet nevetni, hogy mennyire rossz



2017. aug. 3. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Pupa

Blood-C

ezek és az általad említett rettenet ott van a top háromban... komolyan be kellene tiltani ezeket...

2017. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Dragonaut


Ehhez képest a Boku no Pico OVA-k jók.

2017. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Az Accel World vagy a Mahouka Koukou no Rettousei, ha TV animéről van szó. És ez még csak nem is ízlés kérdése, mert ezek nem csak simán elrontottak vagy szenvednek az alacsony költségvetés alatt. Épp ellenkezőleg, pont technikailag nem nagyon lehet beléjük kötni. De ezen túl minden egyéb nem csak rossz, hanem gonosz és sértő a nézőjével szemben, hogy ennyire alantas szarnak tekinti. Ezekhez fogható trágyadombbal még nem találkoztam, pedig nem ma kezdtem.
2017. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mahouka Koukou no Rettousei nem bírtam végig nézni :s

accel world-ot utáltam

Blood-c elég unalmas számomra, de ennyi

Pupa-t ismerem de nem láttam

:)

2017. aug. 3. 15:13
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
SAO
2017. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem talán a Mayoiga. Ez volt az első anime, amire egy pontot adtam, annyira nem találtam benne semmi értékelhető dolgot. Fogalmam sincs, hogy aki ezt megírta, az komolyan gondolta-e a dolgokat, de egyszerűen komolyan vehetetlen volt az egész.

Megemlíteném még mellette a Phantasy Star Online 2: The Animation-t is, ez annyira rossz volt, hogy végig se tudtam nézni. Játékadaptáció, tehát történet nincs, a karakterek is irritálóak. A rajzolás borzalmas, az animáció szintén. A zenék is tűrhetetlenek voltak nekem, és talán ez volt az egyetlen anime, amiben tényleg idegesítettek a szinkronhangok. Mivel ebben se találtam semmi jót, ráadásul még röhögni se tudtam a hülyeségein, mint a Mayoigán, dobtam a fenébe, illetve ez volt a második 1 pontra értékelt animém.

Amúgy van még pár olyan anime, amiket egyszerűen nem értem, hogy készíthettek el, de maradjon ez a kettő.

2017. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

"Fogalmam sincs, hogy aki ezt megírta, az komolyan gondolta-e a dolgokat, de egyszerűen komolyan vehetetlen volt az egész."


A válasz egyértelműen nem. Nem gondolta komolyan a dolgokat. A Mayoiga egy paródia, ami kiforgatja a horrorkliséket. Ez egyértelműen tetten érhető rajta. Ez persze nem teszi automatikusan jóvá, de ezt a típusú kritikát elhárítja.

2017. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Black rock shooter. Katasztrofálisan szar, mégis van aki "mély mondanivalót" Tulajdonit annak a zagyvaságnak.
2017. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én szeretem a Black Rock shootert :'(
2017. aug. 3. 22:47
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Boku no Pico?! Láttátok ti már a Natsuyasumit?!
2017. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!